konkurs link

newsletter

  • 20.1.2020, Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian
 
 

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych
Zawody w Pruszkowie zakończyły tegoroczną edycję Wyścigów Rowerkowych!
Przy Miejskim Stadionie w Pruszkowie do rywalizacji stanęło 158 małych rowerzystów w wieku 3-10 lat. Chłopcy i dziewczynki dopingowani przez rodziców i widzów dzielnie walczyli o miejsce na podium. Partnerzy i sponsorzy Wyścigów  Rowerkowych zadbali, aby żadne dziecko nie wyszło z imprezy z pustymi rękami Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova oraz żelki i pianki od firmy Haribo.
 

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Przy piękniej i słonecznej pogodzie można było pojeździć na kucykach, poskakać na trampolinie, schłodzić się włoskimi lodami, a każde dziecko startujące w wyścigach dostało pyszną, słodką watę cukrową.

Rodzice też nie mogli narzekać na nudę. Jeszcze przed startem dzieci zostali wyposażeni w miesięcznik GAGA. To psychologiczno-lifestylowy magazyn dedykowany nowoczesnym rodzicom. Eleganckie w formie pismo porusza najważniejsze tematy mądrego rodzicielstwa. 
 

Tatusiowie i dziadkowie ochoczo zgłaszali się do konkursów, w których mogli wykazać się siłą i sprawnością. Bez cienia wysiłku dźwigali swoje pociechy, robiąc z nimi przysiady lub tworząc z mamusią prowizoryczne krzesełko i biegnąc z dzieckiem na rękach. W obu konkursach fundatorem nagród była firma Hasbro.
 

W konkursie jazdy na Babboe – rowerze rodzinnym, który dostarczył Bank BGŻ, można było wygrać niezbędnik cyklisty, tj. bidon, odblaski na rower, kompas i naklejki zwiększające widoczność rowerzysty na drodze. Nagrody w konkursie ufundował Sponsor Główny Wyścigów Bank BGŻ.

Dodatkowo co godzinę można było wygrać bidony, wypełniając wcześniej ankietę przygotowaną przez Bank BGŻ.

Wszystkim zawodnikom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za sympatyczną, wakacyjną atmosferę i zapraszamy za rok!
 

Zapraszamy do fotorelacji na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa Energa.
 
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Po błocie i lodzie - na nogach, łyżwach i rowerze - XXV Warszawski Triathlon Zimowy

18 stycznia 2014 roku przejdzie do historii załogi portalu SportowaRodzina.pl. Po raz pierwszy wystartowaliśmy w Warszawskim Triathlonie Zimowym, którego XXV edycja odbyła się w okolicach Toru Stegny. Łatwo nie było, mimo to na mecie zameldowała się większość tych, którzy wystartowali (my w komplecie).

Cała Polska kocha rowerek! Pierwsze na mecie były Katowice

Poranne opady deszczu i niska temperatura nie zniechęciły młodych kolarzy, którzy w sobotę tłumnie pojawili się po raz czwarty w Dolinie 3 Stawów w Katowicach. W imprezie otwierającej Tour Kocham Rowerek 2014 uczestniczyło blisko 300 dzieci.

Bernas z Pompką Królaka, Komar mistrzem Polski

Taka impreza jest tylko raz w roku. V Memoriał Stanisława Królaka, drugi raz z rzędu pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, był jednocześnie finałem I Kolarskich Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym. Organizatorem i pomysłodawcą tego wyjątkowego wydarzenia był Grzegorz Wajs, były kolarz zawodowy, dyrektor cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich LOTTO Poland Bike Marathon.

Rolki opanowały Gdańsk - relacja z Maratonu Sierpniowego

16 sierpnia 2014 roku Gdańsk już po raz 6. gościł rolkarzy z całej Polski i nie tylko. Na Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy przyjechało ponad 600 zawodników i zawodniczek w różnym wieku, którzy zmierzyli się na dystansach: maraton, półmaraton, dystans fitness, zawody dla dzieci, Rajd4Fun. Zorganizowano też szkółkę wrotkarską i inne imprezy towarzyszące. Nawet kapryśna pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorom.

LOTTO Poland Bike Marathon: finał z rekordem w Wawrze

LOTTO Poland Bike Marathon 2013 na mecie z fantastycznym rekordem frekwencji. W warszawskim Wawrze został rozegrany dwunasty i zarazem ostatni etap piątego sezonu cyklu wyścigów amatorów jazdy na rowerach górskich, którego organizatorem jest Grzegorz Wajs. Frekwencja znakomita. Rekordowa liczba prawie tysiąca osób stanęła na starcie zawodów pod hasłem „Życie czeka” na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.