konkurs link

newsletter

  • 24.4.2019, Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
 
 

Wyścigi rowerkowe w Toruniu za nami!

Wyścigi rowerkowe w Toruniu za nami!

Stadion Miejski w Toruniu w sobotnie przedpołudnie zamienił się w tor wyścigowy. Mali rowerzyści aktywnie przywitali pierwszy dzień lata. I choć pogoda nie wskazywała na nadejście najcieplejszej pory roku, atmosfera była gorąca.


Dzieci w wieku od 3 do 10 lat rywalizowały o miejsce na podium ścigając się na rowerkach. Maluchy pokonywały wyznaczoną trasę na rowerkach biegowych lub jeździkach, starszaki rozwijały zawrotne prędkości na dwukołowcach. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół.

 


Wszyscy chętnie brali udział w towarzyszących zawodom konkursach. Sprawnością, siłą i szybkością wykazywali się rodzice, dzielnie walcząc o atrakcyjne nagrody dla swoich pociech. Mogli „wybiegać” buciki Slippers family, „wyskakać” ekologiczne przybory szkolne od Banku BGŻ, „wyjeździć” gry, filmy i bajki dvd ufundowane przez Agito.pl, MiniMini+ i Cd Project.
 


Partnerzy wyścigów zadbali, aby żaden uczestnik Tour Kocham Rowerek się nie nudził. Bank BGŻ zapraszał do wypełnienia ankiet i wzięcia udziału w losowaniu plecaków, toreb i koszulek. Na stoisku Slippers Family można było przymierzyć, kupić lub wygrać prozdrowotne buciki dziecięce. Firma Komandor pozwoliła dzieciom malować po meblach, tj. stworzyć szafę marzeń. W namiocie NC+ bez przerwy kręciło się koło fortuny, a dzieci wygrywały kolorowe gadżety z logo uwielbianej rybki MiniMini+. Hostessy Palmolive Naturals malowały dzieciom buzie, a wszyscy z apetytem smakowali suszonych owoców i warzyw od Crispy Natural.
 


Nad bezpieczeństwem przebiegu zawodów czuwał funkcjonariusz toruńskiej policji, dzieci natomiast chętnie fotografowały się we wnętrzu radiowozu. Do pamiątkowych zdjęć pozowały też Wiewiórka Baśka, Króliczek Palmolive Naturals i Rybka MiniMini+.

Cieszymy się, że mimo kapryśnej pogody bawiło się  z nami blisko 150 dzieci i mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami już za rok!

Zobaczcie skrót z toruńskich wyścigów:

http://www.youtube.com/watch?v=801Y3X_5uo0

Sponsor Główny: BANK BGŻ,
Patronat Honorowy: PREZYDENT MIASTA TORUNIA MICHAŁ ZALESKI
Partnerzy Główni: PALMOLIVE, AGITO.PL
Akcję Zasila: GRUPA ENERGA
Partnerzy Wspierający: Slippers Family, Komandor, Hotel Copernicus.
Fundatorzy Nagród: Dr Gerard, Crispy Natural, Miodelka, Pysio,Wader, Cdp.pl
Patroni Medialni: Nasze Miasto, MiniMini+, teleToon+, RadioZetGold, Gaga, Czas z dziećmi, Egodziecka.pl, Familie.pl, Qlturka, Sportowa Rodzina, Miasto dzieci, Babyonline.pl, Bliżej przedszkola, Radiobajka, Tatapad.
 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

LOTTO Poland Bike Marathon: udany debiut Piaseczna

Cykl wyścigów organizowany przez Grzegorza Wajsa pierwszy raz w historii zawitał do Piaseczna. Debiut należy uznać za bardzo udany. Kolorowe, kolarskie miasteczko znajdowało się nad jeziorem w Zalesiu Górnym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Wisła”. Frekwencja, jak na wakacje i mimo deszczowej aury, wręcz znakomita. 

Rusz się zimą z BuggyGym – aktywny spacer dla rodziców małych dzieci!

W sobotę 28.01.2016 r. w kilkunastu polskich miastach odbyło się plenerowe wydarzenie „Rusz się zimą z BuggyGym”. Rodzice niemowląt, małych dzieci spotkali się , aby wspólnie spędzić czas aktywnie i zdrowo. Spacerując i ćwicząc w parkach, lasach i na osiedlach stworzyli swoisty happening aktywnego i radosnego rodzicielstwa, zarażając przechodniów swoją  energią . Na każdej imprezie poza treningiem BuggyGym było wiele atrakcji, toteż każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, biegi czy zimowy piknik.

Maratoński weekend w Warszawie z atrakcjami dla każdego

Ostatni weekend września upłynął w stolicy pod znakiem Maratonu Warszawskiego i towarzyszących mu imprez. Kierowcy pewnie się denerwowali, za to ludzie, dla których aktywność fizyczna jest ważnym elementem życia - uczestniczyli w tym wielkim sportowym święcie.

Zawody w Pruszkowie - zakończenie tegorocznej edycji Wyścigów Rowerkowych

Zawody w Pruszkowie zakończyły tegoroczną edycję Wyścigów Rowerkowych!

Małym opolanom deszcz niestraszny!

Tour Kocham Rowerek po raz pierwszy odwiedził Opole. Choć pogoda nie sprzyjała uczestnikom imprezy, to ponad 100 zawodników wzięło udział w wyścigach, które odbyły się na ul. Pużaka przy Miasteczku Ruchu Drogowego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.