konkurs link

newsletter

  • 24.4.2019, Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
 
 

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Na początku wszystkie osoby pomalowały sobie twarz na biało lub czerwono, aby nawiązać do dnia 11 listopada i przy okazji stworzyć dwie drużyny, które miały ze sobą rywalizować. Rywalizacja była jednak tylko pretekstem do tego, aby wspólnie się bawić.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Celem pomysłodawcy imprezy było to, aby wszyscy aktywnie spędzili czas, uczestnicząc w różnych zabawach i wyścigach. Większość bardzo aktywnie spędziła kilkadziesiąt minut, wykonując zadania wymyślone przez organizatora, animatora Bartosza Śwista.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Uśmiech i zadowolenie widać było u każdego uczestnika podczas trwania imprezy.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i zapewnili, że zjawią sie na kolejnej imprezie już 23 listopada, gdzie gospodarzem będą kolory: NIEBIESKI i ZIELONY. Nagrody zapewniła Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, której wszyscy uczestnicy oraz animator Bartosz Świst serdecznie dziękują.
 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Bohaterowie drugiej edycji turnieju Piccolo Cup 2014!

Znamy już zwycięzców drugiej edycji dziecięcego turnieju Piccolo Cup, który odbył się w niedzielę 1 czerwca 2014 r. w Łodzi! Po Puchar Piccolo Cup sięgnęli w tym roku mali zawodnicy klubu Puławiak Puławy, a w kategorii dziewczynek najlepsza okazała się drużyna MOSiR Sieradz. 

Play time is back! – pokaz letniej kolekcji butów marki Keen CNX w Mivo Kids

Obchodząca swoje 10 urodziny amerykańska marka z Portland w Polsce znana jest od kilku lat, głównie w kręgach miłośników dosłownie pojmowanego outdooru. Hasło (misja) tej niezwykłej marki „Play time is back”, jako outdoor taraktuje każde miejsce bez sufitu: park, patio, plac zabaw, karząc swoim fanom i użytkownikom cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wolnym powietrzu.

XXIII Bieg Powstania Warszawskiego

27 lipca 2013 roku w Warszawie upał panował od samego rana i nie odpuścił aż do wieczora, kiedy to na starcie do XXIII Biegu Powstania Warszawskiego stanęło 7 tys. zawodniczek i zawodników (w podziale na dwa dystanse - 5 km i 10 km). Jednak aura nie przeszkodziła biegaczom w sportowym uczczeniu 69. rocznicy wybuchu Powstania. Wiele osób wsparło także cel charytatywny i pobiegło dla Leosia.

Setki uczestników na I Biegu Konstancińskim imienia Piotra Nurowskiego

W niedzielę 14 czerwca ulice Konstancina zapełniły się uczestnikami I Biegu Konstancińskiego imienia Piotra Nurowskiego. W wydarzeniu wzięło udział prawie 600 entuzjastów sportu, a także znani i lubiani olimpijczycy oraz mistrzowie w swych dziedzinach. Bieg pilotował najlepszy polski sportowiec pierwszej dekady XXI wieku, multimedalista olimpijski, a ostatnio kierowca rajdowy zespołu ORLEN Team – Adam Małysz. Sponsorem Strategicznym Biegu był PKN ORLEN, a honorowy patronat nad imprezą objął Polski Komitet Olimpijski oraz Burmistrz Konstancina-Jeziorny Kazimierz Jańczuk. 

Premiera książki "Szkoła na widelcu" - pod patronatem naszego portalu

W Quchni Artystycznej pani Marty Gessler odbyła się premiera książki "Szkoła na widelcu" Grzegorza Łapanowskiego. Na imprezie pojawiło się prawie 60 osób: zaproszonych blogerów i dziennikarzy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.