konkurs link

newsletter

  • 17.7.2019, Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
 
 

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Na początku wszystkie osoby pomalowały sobie twarz na biało lub czerwono, aby nawiązać do dnia 11 listopada i przy okazji stworzyć dwie drużyny, które miały ze sobą rywalizować. Rywalizacja była jednak tylko pretekstem do tego, aby wspólnie się bawić.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Celem pomysłodawcy imprezy było to, aby wszyscy aktywnie spędzili czas, uczestnicząc w różnych zabawach i wyścigach. Większość bardzo aktywnie spędziła kilkadziesiąt minut, wykonując zadania wymyślone przez organizatora, animatora Bartosza Śwista.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Uśmiech i zadowolenie widać było u każdego uczestnika podczas trwania imprezy.
 

Święto Niepodległości na Orliku w Szamotułach


Na zakończenie wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia i zapewnili, że zjawią sie na kolejnej imprezie już 23 listopada, gdzie gospodarzem będą kolory: NIEBIESKI i ZIELONY. Nagrody zapewniła Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, której wszyscy uczestnicy oraz animator Bartosz Świst serdecznie dziękują.
 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Wymarzony debiut I Dziecięcych Wyścigów Biegowych!

Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła małym i dużym zawodnikom, którzy ścigali się w niedzielę na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego nr 70 im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie. I Dziecięce Wyścigi Biegowe uroczyście otworzył Burmistrz Ursynowa Piotr Guział.

Biegiem i marszem - Biegnij Warszawo 2013

6 października ulicami stolicy przebiegło kilkanaście tysięcy uczestników największego ulicznego biegu na 10 km w Polsce - Biegnij Warszawo. W promieniach słońca i przy okrzykach kibiców w samo południe tłum odzianych w srebne koszulki okolicznościowe osób ruszył przed siebie ulicami Warszawy. 20 minut później na trasę wyruszyli uczestnicy imprezy towarzyszącej - Maszeruję Kibicuję - prowadzeni przez Roberta Korzeniowskiego.

Bohaterowie drugiej edycji turnieju Piccolo Cup 2014!

Znamy już zwycięzców drugiej edycji dziecięcego turnieju Piccolo Cup, który odbył się w niedzielę 1 czerwca 2014 r. w Łodzi! Po Puchar Piccolo Cup sięgnęli w tym roku mali zawodnicy klubu Puławiak Puławy, a w kategorii dziewczynek najlepsza okazała się drużyna MOSiR Sieradz. 

LOTTO Poland Bike Marathon: Międzyrzec Podlaski na dwóch kółkach

LOTTO Poland Bike Marathon drugi raz zawitał do Międzyrzeca Podlaskiego w województwie lubelskim. Kolorowe Miasteczko Poland Bike, ze startem i metą wyścigów, znalazło się, tak jak przed rokiem, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim u podnóża Całorocznego Stoku Narciarskiego i w pobliżu kąpieliska. Frekwencja, jak na środek upalnego lata, dopisała. 

Rowerowe szaleństwo - relacja z wyścigów Ojcowie na start 2015

Wspaniała impreza za nami - rodzinny wyścig rowerowy "Ojcowie na start" przyciągnął tłumy. W wyścigu wzięło udział ponad 600 osób. - W ubiegłym roku było nas ponad 400. To cieszy, że rodziny coraz liczniej i chętniej biorą udział w takich imprezach - mówią organizatorzy ze Stowarzyszenia  "Na Fali"  - rodzice dzieci uczących się w żeńskiej szkole Promienie z Nadarzyna oraz w męskiej szkole Azymut w Pruszkowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.