konkurs link

newsletter

  • 25.3.2019, Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
 
 

II edycja Kongresu Psychologii Sportu już za nami!

Wojciech Scheffs, Marti Halezino, Wojciech Herra Wojciech Scheffs, Marti Halezino, Wojciech Herra fot. Psychologia Sportu
Kongres Psychologii Sportu, którego II edycja odbyła się w dniach 2 – 3 października, to największa polska konferencja w 100% poświęcona psychologii sportu i aspektom rozwoju mentalnego, która po raz kolejny zgromadziła blisko 200 osób zainteresowanych tą tematyką. Naszymi Gośćmi byli aktywni zawodnicy, trenerzy, rodzice małych sportowców, a także psycholodzy i działacze sportowi. Jesteśmy dumni, że udało nam się powtórzyć, a nawet przebić sukces pierwszej edycji!


Prelekcje  wygłosiło  17  międzynarodowych  ekspertów  z  dziedziny  psychologii  i  treningu mentalnego. Pierwszego dnia wydarzenia odbyło się 7 inspirujących wykładów, a drugiego zaprosiliśmy Uczestników  do  wzięcia udziału  w  12  różnych  angażujących  i  dedykowanych  konkretnym  grupom, warsztatach.
 
Wśród Prelegentów znaleźli się między innymi Alexander T. Latinjak, Mark Schuls, Aleksandra Piechnik, Mariusz Paszkowski, Wojciech Herra, Anna Sadowska czy Bartosz Berendt. 
 
Największym zainteresowaniem i frekwencją drugiego dnia, cieszyły się warsztaty Anny Sadowskiej, Zuzanny  Wałach  Biśta,  Aleksandry  Piechnik  i  Wojciecha Herra,  poświęcone  pracy  trenerów  i zawodników. 
 
Ogromną  satysfakcję  i  motywację  do  dalszej  pracy  daje  nam  zadowolenie  okazywane  przez Uczestników,  którzy  opuszczali  Kongres  naładowani  porządną  dawką  wiedzy, deklarując przy  tym swoją obecność podczas kolejnej edycji, która odbędzie się już wiosną 2016 roku! 

Zapraszamy! 

www.psychologiasportu.pl
 
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Wyścigi rowerkowe w Toruniu za nami!

Stadion Miejski w Toruniu w sobotnie przedpołudnie zamienił się w tor wyścigowy. Mali rowerzyści aktywnie przywitali pierwszy dzień lata. I choć pogoda nie wskazywała na nadejście najcieplejszej pory roku, atmosfera była gorąca.

Sportowe zmagania w upale - relacja z zawodów Iron Triathlon Ślesin

8 czerwca był szczególnym dniem dla wszystkich triathlonistów. W kilku miejscach w Polsce odbywały się tego dnia zawody na różnych dystansach. SportowaRodzina.pl patronowała BEKO Ełk Triathlon, a przedstawiciel portalu uczestniczył w zawodach na dystansie 1/4 Iron Man (0,95 km pływanie, 45 km rower, 10,55 km bieganie) w Ślesinie, w drugich zawodach z cyklu Garmin Iron Triathlon. Dzień wcześniej zostały rozegrane zawody biegowe i aquathlon dla dzieci i młodzieży.

50 dzieci ścigało się na rowerach!

W ubiegłą niedzielę 2 czerwca w Środzie Wielkopolskiej w Parku Łazienki odbyła się III edycja Ligi Rowerowej organizowana przez miejscowy klub kolarski Superior MTB Energy Team w ramach prowadzonej Akademii Młodego Kolarza. Udział wzięło blisko 50 dzieci w wieku 3-12 lat, a najliczniejszą grupą okazali się najmłodsi kolarze startujący w kategorii wiekowej 3-5 lat.

Kolejna z cyklu imprez Wyścigi Rowerkowe 2013 za nami!

210 dzieci z Krakowa i okolic bawiło się w niedzielę, 2 czerwca, podczas Wyścigów Rowerkowych - Kraków 2013. Atrakcji nie zabrakło zarówno dla maluchów, jak i ich rodziców.

Święto Niepodległości na szamotulskim Orliku

Jak można się świetnie i na sportowo bawić podczas Święta Niepodległości, pokazały rodziny z Szamotuł. Zorganizowano dla nich imprezę rodzinną pod nazwą "Szamotuły Biało-Czerwone". Z zaproszenia skorzystało kilkanaście rodzin, które równo w południe zjawiły się na szamotulskim Orliku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.