konkurs link

newsletter

  • 24.4.2019, Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander
 
 

Allianz Polska w 9. edycji projektu Allianz Junior Football Camp

Allianz Polska w 9. edycji projektu Allianz Junior Football Camp
Allianz, oficjalny partner FC Bayern i Allianz Arena, kolejny raz zaprosił młodzież z całego świata na tygodniowy obóz piłkarski w Monachium. W programie udział wzięło 54 nastolatków z 25 krajów. Polskę reprezentowało czworo uczestników w wieku 14-16 lat: Berenika Olasek, Franciszek Marchel, Bernard Mmerole i Jakub Pietrek. W ramach programu AJFC młodzież doskonaliła swoje umiejętności pod okiem trenerów Bayernu Monachium oraz wzięła udział w meczu Bundesligii, w którym gospodarze zmierzyli się z drużyną Bayer Leverkusen.


Do tegorocznego projektu dołączył Robert Lewandowski, który razem z piłkarzami FC Bayern spotkał się z uczestnikami programu Allianz Polska w ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR)już po raz dziewiąty zaprosił na obóz piłkarski do Monachium młodych, odważnych i pełnych pasji nastolatków. Przez 6 dni, uczestnicy rozwijali swoje umiejętności piłkarskie pod okiem trenerów Bayernu Monachium. Obejrzeli także na żywo mecz FC Bayern vs. Bayer Leverkusen na stadionie Allianz Arena. Młodzi sportowcy spotkali się również ze swoimi największymi gwiazdami Bayernu Monachium– Robertem Lewandowskim, Kingsleyem Coman Em i Sebastianem Rudy’m.
 
Allianz stawia na pasję

Allianz Polska od lat wspiera młode talenty i z dumą pomaga rozwijać ich umiejętności. W tym roku do wspólnej zabawy marka zaprosiła całe rodziny, podkreślając tym samym, że piłka nożna dzięki swojej niepowtarzalnej energii łączy pokolenia, wyzwala kreatywność i gwarantuje doskonałą zabawę. Aby wygrać wyjazd na Allianz Junior Football Camp i koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, wystarczyło nagrać krótkie video prezentujące jak futbol łączy pokolenia. Następnie film należało zamieścić na oficjalnym profilu Allianz Polska na Facebooku. Dodatkowo, marka dołączyła do Neymay Jr’s Five, turnieju organizowanego przez Red Bull, odbywającego się w 10 miastach w Polsce, do którego zgłaszały się 5-cio osobowe zespoły, grające w tzw. street football. W efekcie współpracy Allianz wyłoniła jednego z laureatów, który wziął udział w tegorocznym projekcie.
 
Allianz Junior Football Camp 2017

Sześć dni, 54 nastolatków, 25 drużyn z całego świata, m.in. z Argentyny, Brazylii, Malezji,  Chin czy Sri Lanki, ponad 20 godzin treningów pod okiem 4 trenerów oraz niezliczone godziny dobrej zabawy i odkrywania świata wielkiego futbolu – t o tylko kilka z niezapomnianych momentów minionego obozu. W tym roku po raz pierwszy, uczestnicy wyjazdu wzięli również udział w warsztacie motywacyjnym z psychologiem sportowym, który na co dzień pracuje z pierwszą drużyną FC Bayern. W trakcie spotkania, młodzi piłkarze poznali techniki poprawiające koncentrację, dowiedzieli się jak prawidłowo relaksować się po wysiłku, a także w jaki sposób wizualizować zwycięstwo i tym samym osiągać lepsze rezultaty w sporcie. Jak przyznaje Oliver Kraus, Global Partnership Manager w Allianz SE: „Cieszymy się, że w ramach tegorocznego projektu udało nam się zrobić krok na przód nie tylko pod względem rozwoju fizycznego u dzieci, ale również skupić uwagę na ich przygotowaniu mentalnym. Od lat jesteśmy dumnym mecenasem zdrowego trybu życia, współpracy, przygody i wzmacniania ducha zespołu.” Football Camp to także czas nawiązywania wyjątkowych przyjaźni – dzieci z całego świata, każdego dnia poznawały inne kultury, przekonując się, że piłka nożna nie tylko łączy pokolenia, ale również jest uniwersalnym językiem.
 
 
Pełną relację z wydarzenia - Allianz Junior Football Camp 2017 - można obejrzeć na: https://www.youtube.com/watch?v=yCd5YEycg9Q
Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

Rekordowa liczba zawodników w Wyścigach Rowerkowych w Warszawie!

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 

LOTTO Poland Bike Marathon: Międzyrzec Podlaski na dwóch kółkach

LOTTO Poland Bike Marathon drugi raz zawitał do Międzyrzeca Podlaskiego w województwie lubelskim. Kolorowe Miasteczko Poland Bike, ze startem i metą wyścigów, znalazło się, tak jak przed rokiem, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim u podnóża Całorocznego Stoku Narciarskiego i w pobliżu kąpieliska. Frekwencja, jak na środek upalnego lata, dopisała. 

Relacja Tour Kocham Rowerek - Zielona Góra

Wakacyjna pogoda towarzyszyła dzieciom, które przyjechały na teren Centrum Rekreacyjno-Sportowego, gdzie w tym roku zadebiutował Tour Kocham Rowerek.

Dla twardzieli - relacja z Garmin Iron Triathlon Piaseczno

Triathlon trudno zaliczyć do rodzinnych dyscyplin sportu, jednak każde zawody gromadzą setki rodzin z dziećmi, dzielnie kibcujących walczącym zawodnikom. Nie inaczej było 25 maja w Piasecznie, gdzie zainaugurowany został tegoroczny cykl Garmin Iron Triathlon

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.