konkurs link

newsletter

  • 23.5.2019, Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
 
 

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 


W zawodach brały udział dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół.
 


Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. W przerwach między startami poszczególnych grup zawodniczek i zawodników, dzieci i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji. Dzięki fantastycznemu zaangażowaniu krakowskich służb mundurowych: straży pożarnej, policji i straży miejskiej odwiedzający mogli szczegółowo zapoznać się z pełną ofertą specjalistycznych wozów, radiowozów i motocykli. Mali i duzi z wypiekami na twarzy przymierzali hełmy strażackie, policyjne kaski i badali działanie alkogogli. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód, na których dzieci szlifowały umiejętności poruszania się na rowerkach.
 


W namiocie Banku BGŻ na wszystkich czekały gadżety, dzięki którym jazda na rowerze jest bezpieczna, ambasadorki Palmolive malowały dziecięce buźki, natomiast w namiocie Slippers Family można było zobaczyć, kupić i wygrać designerskie obuwie dziecięce. Crispy Natural zadbały o smaczną i zdrową przekąskę, a uwielbiana przez dzieci rybka MiniMini+ pozowała do zdjęć z laureatami wyścigów i wręczała kolorowe baloniki.Kraków w górę! Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski ufundował cztery podwójne loty balonem dla laureatów rodzinnych konkursów. Radości z wygranych nie było końca, laureatom życzymy niezapomnianych widokówJ Wypatrujcie nas w kolejnym mieście!

W ramach Tour Kocham Rowerek odwiedzimy jeszcze 14 miast we wszystkich regionach Polski. Wciąż jeszcze można zapisać dzieci na wyścigi. Lista miast i daty zawodów znaleźć można na stronie www.wyscigirowerkowe.pl. Nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Siła kibiców, czyli 14. Poznań Maraton

To były jedne z ciekawszych zawodów w jakich miałam okazję kibicować mojemu mężowi –Marcinowi. Poznań Maraton już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w Pyrlandii,  a sami mieszkańcy traktują to wydarzenie niemal jak święto. Nie ma się zatem co dziwić, że organizatorzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby zawody  odbyły się wzorowo. I to im się udało.

XIV Regaty o Puchar Prezydenta Krakowa zakończone

Dwa dni weekendu przeznaczone na zawody (5-6 października br.) upłynęły w wesołej atmosferze. W sobotę komisja sędziowska wykazała się intuicją i ostatecznie rozegrała trzy wyścigi przy sprzyjających warunkach pogodowych. I tyle było wiatru w tych regatach.

Świst kółek w centrum Warszawy - relacja z II Warszawskiego Maratonu Rollercup

18 maja w centrum Warszawy rozegrane zostały wyścigi w ramach II Warszawskiego Maratonu Rollercup. Dwie długie proste, dwa nawroty - to czekało na wszystkich zawodników (z wyjątkiem tych najmłodszych: 2-4 lata i 5-6 lat), a kategorie FAN, FITNESS i MARATON różniły się liczbą okrążeń. 

Małym opolanom deszcz niestraszny!

Tour Kocham Rowerek po raz pierwszy odwiedził Opole. Choć pogoda nie sprzyjała uczestnikom imprezy, to ponad 100 zawodników wzięło udział w wyścigach, które odbyły się na ul. Pużaka przy Miasteczku Ruchu Drogowego.

Relacja Tour Kocham Rowerek - Zielona Góra

Wakacyjna pogoda towarzyszyła dzieciom, które przyjechały na teren Centrum Rekreacyjno-Sportowego, gdzie w tym roku zadebiutował Tour Kocham Rowerek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.