konkurs link

newsletter

  • 25.8.2019, Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik
 
 

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

320 zawodników dojechało do krakowskiej mety Tour Kocham Rowerek!

Kraków ugościł nas piękną pogodą. Wiosenna słoneczna aura towarzyszyła przez cały dzień wszystkim, którzy postanowili aktywnie spędzić niedzielę na Placu Wielkiej Armii Napoleona. 


W zawodach brały udział dzieci w wieku od trzech do dziesięciu lat. Maluchy miały do pokonania dystans 50 metrów, starsi zawodnicy ścigali się na 100 metrach. Wszyscy wygrywali, bo każdy uczestnik stanął na podium, każdy też otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody przygotowane przez naszych rowerkowych przyjaciół.
 


Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. W przerwach między startami poszczególnych grup zawodniczek i zawodników, dzieci i rodzice mogli skorzystać z wielu atrakcji. Dzięki fantastycznemu zaangażowaniu krakowskich służb mundurowych: straży pożarnej, policji i straży miejskiej odwiedzający mogli szczegółowo zapoznać się z pełną ofertą specjalistycznych wozów, radiowozów i motocykli. Mali i duzi z wypiekami na twarzy przymierzali hełmy strażackie, policyjne kaski i badali działanie alkogogli. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się też Miasteczko Ruchu Drogowego i rowerowy tor przeszkód, na których dzieci szlifowały umiejętności poruszania się na rowerkach.
 


W namiocie Banku BGŻ na wszystkich czekały gadżety, dzięki którym jazda na rowerze jest bezpieczna, ambasadorki Palmolive malowały dziecięce buźki, natomiast w namiocie Slippers Family można było zobaczyć, kupić i wygrać designerskie obuwie dziecięce. Crispy Natural zadbały o smaczną i zdrową przekąskę, a uwielbiana przez dzieci rybka MiniMini+ pozowała do zdjęć z laureatami wyścigów i wręczała kolorowe baloniki.Kraków w górę! Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski ufundował cztery podwójne loty balonem dla laureatów rodzinnych konkursów. Radości z wygranych nie było końca, laureatom życzymy niezapomnianych widokówJ Wypatrujcie nas w kolejnym mieście!

W ramach Tour Kocham Rowerek odwiedzimy jeszcze 14 miast we wszystkich regionach Polski. Wciąż jeszcze można zapisać dzieci na wyścigi. Lista miast i daty zawodów znaleźć można na stronie www.wyscigirowerkowe.pl. Nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

 

Opublikowano w: Relacje z wydarzeń

Czytaj także

Sportowa atmosfera – 4. Festiwal Biegowy w Krynicy

Wakacje co prawda się skończyły, ale to nie powód, by odmówić sobie na początku września wizyty w górach, a konkretnie w Krynicy Zdrój. Jednak tym razem nie o górskie wędrówki chodziło, a o jedną z ciekawszych imprez biegowych w Polsce – Festiwal Biegowy, towarzyszący od 4 lat Forum Ekonomicznemu.

II Rodzinny Bieg Górski za nami - relacja

Tym razem aura przywitała nas lekkim mrozem. Jeszcze kilka dni wcześniej ścieżki na trasie biegu pokrywał lód, po którym można było poruszać się co najwyżej na łyżwach albo w rakach. Na szczęście dwa dni przed zawodami sypnęło śniegiem, który ładnie przykrył najbardziej newralgiczne odcinki trasy.

Kampania MAMA NA MAXA i Wyscigi Wózków Buggygym - zakończenie

W ubiegła niedzielę, czyli 21 maja, hucznie zakończyliśmy ogólnopolską, wiosenną kampanię MAMA NA MAXA, która trwała 4 tygodnie! Przez cały miesiąc w 15 miastach Polski odbywały się imprezy plenerowe dla rodzin – II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym.

Relacja z Maratonu Sierpniowego: Długodystansowe MP w jeździe szybkiej na rolkach

Podczas jubileuszowego X-tego Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy nie zabrakło wrażeń. Zmienna pogoda nie zgasiła zapału uczestników, zawodnicy dopisali - zapisy zamknęły się w liczbie 797 zawodników, w tym 187 półmaratończyków i 257 maratończyków. 

Biało-czerwone Niepołomice podczas Biegu Niepodległości

W świąteczny poniedziałek, 11 listopada 2013 r.,  z parkingu w Puszczy Niepołomickiej wystartował I Biało-Czerwony Bieg Niepodległości. Jesienny szary poranek przemienił się nagle w kolorowy i radosny dzień.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.