konkurs link

newsletter

  • 14.12.2019, Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor
 
 

Zimowa frajda dla dzieci czyli Runmageddon Kids w Garnizonie Modlin
(Artykuł archiwalny)

Zimowa frajda dla dzieci czyli Runmageddon Kids w Garnizonie Modlin
Z myślą o najmłodszych organizator Runmageddonu przygotował specjalną, zimową trasę dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Na dystansie jednego kilometra mali Runmageddończycy będą mogli przeżyć prawdziwie sportową przygodę i pokonać ekscytujące przeszkody.
Od 4 lat Runmageddon zachęca dzieci  do  aktywnego spędzania weekendów niezależnie od pory roku, przygotowując dla nich sportowe wyzwania. W dniu 16 lutego br. w Garnizonie Modlin dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły przeżyć niesamowitą przygodę pokonując trasy i przeszkody Zimowego Runmageddonu Kids.  - To będzie wspaniała zimowa przygoda. Zapraszamy wszystkie odważne i lubiące wyzwania dzieci do startu, a rodziców zapewniamy, że taka dawka wrażeń uszczęśliwi Wasze dzieci i doda im energii na cały rok. Wierzymy w to mocno, że zimą też można się dobrze bawić na dworze, stąd pomysł super trasy dla dzieci podczas zimowego eventu. - mówi dyrektor Runmageddonu Kids, Agata Supeł i dodaje: - Zadbamy też o komfort naszych małych Runmageddończyków. Zapewnimy im trasę bez wodnych przeszkód, a na mecie wręczymy rozgrzewający napój.- Dzieci, które zapiszą się do udziału w Runmageddonie będą mogły sprawdzić swoją zwinność, wspinając się po ściankach, czołgać pod zasiekami czy skakać na linie. Pokonując trasę i przeszkody będą czuć się jak bajkowi superbohaterowie, a na mecie czekać na nich będzie pamiątkowy medal ukończenia Runmageddon Kids. - Runmageddon Kids to prawdziwa przygoda, która kształtuje siłę i charakter. Dzieci dobiegając na metę, są pełne energii i satysfakcji. Są z siebie dumne i szczęśliwe, że dały radę. - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.
 
Organizatorzy z pełną starannością dbają  o  bezpieczeństwo na trasie małych bohaterów. Założenie główne Runmageddonu Kids to sportowa, bezpieczna zabawa. Wszystkie przeszkody przygotowane dla dzieci są dostosowane do wieku oraz możliwości fizycznych najmłodszych uczestników. Dzieci startują w trzech kategoriach wiekowych 4-5, 6-8 lub 9-11 lat, co daje to możliwość dostosowania trasy do wieku uczestników. Ponadto na całej długości trasy dzieciom towarzyszą wolontariusze dbający o prawidłowy przebieg tej ekscytującej zabawy.
 
Mali Runmageddończycy będą mogli wziąć udział w swojej małej przygodzie już 16 lutego 2019 roku podczas zimowego Runmageddonu w Garnizonie Modlin. Koszt zapisów przez internet wynosi 39 złotych, natomiast w dniu eventu 50 złotych. Organizatorzy polecają pojawić się na linii startu co najmniej 25 minut wcześniej. Dzieci mogą wystartować w Runmageddonie jedynie za pisemną zgodą prawnego opiekuna (rodzica). Starty będą odbywać się w godzinach 10:40-12:40.
 
Zimowy Runmageddon jest początkiem cyklu wydarzeń dedykowanych dzieciom. Kolejne okazję do wzięcia udziału w Runmageddonie, dzieci będą między innymi podczas Runmageddonu Wrocław w dniach 13/14.04.2019, w Ełku 1/3.05.2019 , w Krakowie 11/12.05.2019, w Warszawie 25/26.05.2019, w Trójmieście 8/9.06.2019 oraz w Poznaniu 22/23.06.2019.
 
Dodatkowo dla nieco starszych dzieci w wieku 12-15 lat, które wyrosły z Runmageddon Kids, przygotowano formułę Junior. Jest to nieco dłuższa trasa, dostosowana do możliwości nastolatków. W formule Runmageddon Junior będzie można wziąć udział  między innymi we Wrocławiu 13/14.05.2019, Ełku 1/3.05.2019 i Warszawie 25/26.05.2019.
 
 
Więcej informacji o Runmageddon Kids:
 
 
O Runmageddonie
 
Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2018 roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci.
 
Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.