konkurs link

newsletter

  • 9.12.2018, Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław
 
 

WARSZAWA - Turniej charytatywny „Zgrana Paczka” Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka
(Artykuł archiwalny)

WARSZAWA - Turniej charytatywny „Zgrana Paczka” Zagraj z Nami dla Domu Samotnej Matki i Dziecka
2 grudnia w hali sportowej Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, przy ul. Szanajcy 17/19 odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej „Zgrana Paczka”, który będzie zorganizowany na rzecz Domu Samotnej Matki i Dziecka przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale  każdy może wesprzeć Dom Samotnej Matki i Dziecka przekazując produkty spożywcze, chemiczne oraz książki dla dzieci.     
 
- Jednym z celów DOSiRu Praga-Północjest tworzenie odpowiednich warunków do uprawiania sportu i rekreacji, popularyzacja aktywnych form spędzania czasu wolnego czy organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych. „Zgrana Paczka”, to wydarzenie, które łączy aktywność fizyczną  z inicjatywą charytatywną. Cieszę się, że poprzez aktywne spędzenie czasu możemy chodź trochę pomóc samotnym matkom i ich dzieciom powiedział wicedyrektor DOSiR Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.
 
Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Zgrana Paczka” odbędzie się 2 grudnia w hali DOSiR przy ul. Szanajcy 17/19. Zawody rozegrane zostaną w formule Futsalu, co oznacza że drużyna będzie składać się z czterech zawodników grających w polu oraz bramkarza. Do turnieju mogą zgłosić się drużyny, których zawodnicy ukończyli 18 lat. Limit zgłoszeń wynosi 12 drużyn. Udział w turnieju jest bezpłatny. Na terenie obiektu będą obecni pracownicy Ośrodka Opieki Społecznej, którzy zbierać będą dary dla Domu Samotnej Matki i Dziecka. Z rozmów z podopiecznymi z Domu Samotnej Matki i Dziecka wynika, że najchętniej przyjmowane będą produkty spożywcze o długim terminie ważność np. kasza, ryż, mąka, cukier, makarony etc., produkty chemiczne takie jak: proszki do prania, środki czystości. Mile widziane będą książki dla dzieci. Pracownicy nie będą przyjmować gotówki. 
 
Więcej informacji oraz zapisy na www.dosir.waw.pl oraz www.facebook.com/dosir.waw
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.