konkurs link

newsletter

  • 17.7.2018, Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
 
 

VI Kongres Psychologii Sportu
(Artykuł archiwalny)

VI Kongres Psychologii Sportu
Największa w Polsce konferencja w pełni poświęcona psychologii w sporcie i aspektom treningu mentalnego. Wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu w Warszawie spotkają się zarówno praktycy na co dzień pracujący jako psychologowie w sporcie tak indywidualnym jak również zespołowym. 

Temat przewodni VI Kongresu Psychologii Sportu – Mistrzostwo to sposób myślenia! Skupiający się przede wszystkim na budowaniu nawyków i mistrzowskim podejściu do: treningu, startu, rytuałów i drużyny. Bo Mistrzem jest się przez całe życie!

Dwa dni – 14-15 października w trakcie których, eksperci z Polski i zagranicy będą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wynikami swoich badań. Podczas wielu wykładów, seminariów i prelekcji Uczestnicy dowiedzą się jak jeszcze lepiej wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii, po to aby pomóc swoim zawodnikom, po to aby pomóc sobie czy też po to, aby pomóc swoim dzieciom.

Drugi dzień podzielony został na cztery bloki dla czterech grup odpowiedzialnych za sukces w sporcie

Blok dla Zawodników – by podnosić samoświadomość i kompetencje mentalne
Blok dla Trenerów pracujących z juniorami – by budować przyszłość naszego sportu
Blok dla Trenerów pracujących z seniorami – by zadbać o podnoszenie umiejętności motywacji i mobilizacji w walce o medale 
Blok dla Rodziców młodych zawodników – bo za każdym mistrzem stoi wspierający rodzic czy opiekun, który był i jest największym wsparciem w trudnych chwilach. 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich dla których sport stanowi istotny element życia.
 
Szczegóły: www.facebook.com/events/VIKongresPsychologiiSportu
Bilety: www.kongrespsychologiisportu.pl/bilet
 
Organizatorem Kongresu Psychologii Sportu jest Instytut Psychologii Sportu - Wojciech Herra.
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.