konkurs link

newsletter

  • 9.12.2018, Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław
 
 

TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg. Triathlon pod dachem zagości w Warszawie!
(Artykuł archiwalny)

TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg. Triathlon pod dachem zagości w Warszawie!
Już 10 grudnia odbędzie się w Warszawie sprinterski wyścig triathlonowy pod dachem. Uczestnicy do pokonania będą mieli 600 metrów pływania, 15 kilometrów na rowerach i na zakończenie 3 kilometry biegu. Miłośników tych trzech dyscyplin zaprasza do siebie  Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ. Rejestracja na portalu Slotmarket.pl
 
- Pływanie, jazda na rowerze i bieganie to trzy dyscypliny sportu najchętniej uprawiane przez Polaków. Mówi się, że nie ma złej pogody do uprawiania sportu, jest tylko zły ubiór. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale mimo wszystko wychodzimy naprzeciw miłośnikom triathlonu. TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg to wyjątkowa impreza triathlonowa w Warszawie gdzie wszystkie trzy dyscypliny rozegrane zostaną w budynku. W tym wypadku grudniowa aura zupełnie nie będzie miała znaczenia, bo atmosfera na pewno będzie gorąca. W imieniu Dzielnicowego Ośrodka Sportu i warszawskiej dzielnicy Praga-Północ serdecznie zapraszam na Prawy Brzegpowiedział Wicedyrektor Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, Jan Szczepłek.
 
TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzegto rozgrzewka przed zawodami Enea IRONMAN 5150 Warsaw, które odbędą się 10 czerwca 2018 w Warszawie.  Organizatorzy przygotowali dla chętnych 96 miejsc. Uczestnicy, podzieleni na fale startowe, będą mieli do pokonania 600 metrów pływania na 25-metrowym basenie. Następnie na rozstawionych na sali rowerach magnetycznych przejadą dystans 15 kilometrów. Na koniec czekają ich 3 kilometry biegu na bieżni mechanicznej. Najwyższej klasy sprzęt sportowy dostarcza partner wydarzenia – firma TechnoGym. Limit czasu na ukończenie całego dystansu wynosi 1 godzinę i 20 minut.
 
- Dla doświadczonych zawodników zawody triathlonowe w grudniu to świetna okazja do sprawdzenia swojej formy i poczucia sportowych emocji poza sezonem. Dla tych, którzy w triathlonie stawiają swoje pierwsze kroki sprinterski dystans pod dachem może być świetną okazją do złapania triathlonowego bakcylamówi Natalia Jędrzejczyk, rzecznik prasowy zawodów. - Dla jednych i drugich start w TechnoGym Indoor Triathlon – Prawy Brzeg będzie doskonałą rozgrzewką przed czerwcowymi zawodami Enea IRONMAN 5150 Warsaw dodaje.

Opłaty startowe:      
  • Pierwsze 50 pakietów – 75 złotych,
  • pozostałe 46 pakietów – 100 złotych.
 
Zawody odbędą się 10 grudnia 2017 roku na terenie DOSIR, przy ulicy Jagiellońskiej 7, w Warszawie. Start pierwszej fali przewidziany jest na godzinę 8:00. Odbiór pakietów startowych będzie możliwy w dniu zawodów.
 
Zapisy na SLOTMARKET.PL
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.