konkurs link

newsletter

  • 19.4.2018, Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon
 
 

Ogólnopolska Wiosenna Kampania MAMA NA MAXA
(Artykuł archiwalny)

Ogólnopolska Wiosenna Kampania MAMA NA MAXA
Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię MAMA NA MAXA!
Huczny start to wydarzenie plenerowe II Międzynarodowe Wyścigi Wózków BuggyGym, które odbędzie się w 50 polskich i czeskich miastach. Jak zwykle będzie moc atrakcji dla każdego: Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie na 100 kroków (w kategoriach: mamy, tatusiowie, dziadkowie), trening BuggyGym, zabawy w Strefie Dziecka, prelekcje i pikniki. To będzie wspaniała, sportowa przygoda dla całych rodzin:) W sam raz na rozpoczęcie wiosenno-letniego sezonu.
 
Kampania MAMA NA MAXA stawia w centrum....wspaniałą mamę:) Bo szczęśliwa mama, to szczęśliwy dom! Kampania potrwa 4 tygodnie, podczas których będziemy inspirować mamy do rozwoju w czterech ważnych dziedzinach życia, bo każda MAMA NA MAXA dba o Swojego Smyka i pozostałe 4 "S":

Super Sylwetkę (1. tydzień)
Silne relacje (2. tydzień)
Spa i Pielęgnacje (3. tydzień)
Sjestę i Rozrywkę (4. tydzień)

Mamy nadzieję, że ten miesiąc zainspiruje mamy do wyrobienia dobrych nawyków, by były szczęśliwe i spełnione!
 
Stowarzyszenie BuggyGym chce cieszyć się Twoimi przygodami razem z Tobą, toteż stworzyło konkurs na najciekawsze zdjęcia ze wszystkich czterech tygodni. Wysyłajcie piękne fotografie, na których uwiecznicie niezapomniane chwile. Najciekawszy zestaw zostanie nagrodzony!

Szczegółowe informacje dostępne są na www.buggygym.pl/mama-na-maxa/ oraz www.buggygym.pl/wyscigi-wozkow/.
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.