konkurs link

newsletter

  • 25.8.2019, Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik
 
 

Nie przegap FAMILY CHALLENGE!
(Artykuł archiwalny)

Nie przegap FAMILY CHALLENGE!
Jesteście gotowi na rodzinną przygodę? FAMILY CHALLENGE to cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla rodzin, które lubią aktywnie, ciekawie i wesoło spędzać wolny czas. Na każdej imprezie czekają na Was dwie strefy atrakcji:
• sportowo-rekreacyjna, czyli rodzinny bieg na orientację,
• zabawy i edukacji, czyli stanowiska z grami, pokazami i animacjami.

Podczas rodzinnego biegu na orientację macie do wyboru trzy trasy. Sami decydujecie, na której chcecie wystartować. Długości i stopnie trudności tras są zaplanowane tak, aby każdy znalazł dla siebie odpowiedni wariant – rodziny z małymi dziećmi (także maluchami w wózkach), osoby starsze i z niepełnosprawnościami. Sami też wybieracie najbardziej dogodne tempo pokonania trasy – spacerkiem, marszem lub biegiem. Cała trasa rozplanowana jest na mapie, którą otrzymacie przed startem. A co jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście mierzyć się z mapą?

Nic nie szkodzi – dla początkujących będzie krótkie szkolenie. Na FAMILY CHALLENGE rywalizacja nie jest najważniejsza – liczy się wspólne pokonanie trasy, współpraca i dobra zabawa.

Za to na mecie na wszystkich dzieci będzie czekać upominek!

Imprezy odbędą się 19 maja w Warszawie (Park Kultury w Powsinie), 9 czerwca we Wrocławiu (park Szczytnicki) i 16 czerwca w Gdańsku (Park Oruński). Zapisy i szczegółowe informacje na stronie www.familychallenge.pl
 
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.