konkurs link

newsletter

  • 27.5.2018, Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
 
 

Międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży
(Artykuł archiwalny)

Międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży
Klub Łyżwiarstwa Figurowego MUKS Euro6 Warszawa organizuje kolejną, trzynastą edycję międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży.
XIII MiniEuropa 2017 odbędzie się w Warszawie, w pierwszy weekend marca (3 – 5.03.2017 r).
 
Już od piątku, 3 marca, na warszawskim Torwarze będziemy gościć ponad dwustu zawodników, reprezentujących 25 klubów łyżwiarstwa figurowego z 8 krajów Europy (w tym z Czech, Białorusi, Danii, Litwy, Francji, Rosji, Szwecji), w wieku od 8 do 15 lat.
 
Impreza odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Centralnego Ośrodka Sportu, poprosiliśmy również o patronat Ministra Sportu. Przebieg XIII MiniEuropa 2017 będzie transmitowany online, a zapis przebiegu poszczególnych konkurencji będzie udostępniony na oficjalnym kanale YouTube należącym do Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego.
 
Serdecznie zapraszamy Warszawiaków do rodzinnego spędzenia czasu na lodowisku Torwar, gdzie w czasie Międzynarodowych Zawodów MiniEuropa 2017 będzie można podziwiać umiejętności młodych łyżwiarek i łyżwiarzy figurowych z niemal całej Europy.

Wstęp bezpłatny

Więcej inforamcji
Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.