konkurs link

newsletter

  • 27.5.2017, Imieniny obchodzą: Juliusz, Magdalena, Jan
 
 

Wydarzenia rodzinne

Ruszył nowy semestr zajęć SOCATOTS W PIASECZNIE!    (20.III.2017-30.VI.2017)

Socatots to  zajęcia ogólnorozwojowe, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. Ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby mogły w nich brać udział nawet 6-miesięczne maluchy wspierane przez rodziców a każda grupa wiekowa ma odpowiednio dostosowany program, zgodny z możliwościami i potrzebami dziewczynek i chłopców w danym wieku.

WARSZAWA - Wielki Mecz od Świtu do Zmierzchu    (27.V.2017)

Zapraszamy 27 maja 2017 roku do Wilanowa na boisko Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a na pierwszy, piłkarski „Wielki Mecz od Świtu do Zmierzchu” promujący kampanię „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.

NADARZYN - zawody "Ojcowie na start"    (27.V.2017)

Stowarzyszenie Rodziców "Na Fali" zaprasza na rodzinny wyścig rowerowy "Ojcowie na start" już w sobotę 27 maja 2017 r. do Nadarzyna.

III Bieg Łomianek    (28.V.2017)

Już 28 maja 2017 roku kilkuset biegaczy wystartuje w  III Biegu Łomianek. Stań do walki z innymi sportowcami i powalcz o jak najlepsze miejsce.

Ruszył konkurs "Kolorowe Boiska"    (30.V.2017)

 
10 maja, już po raz jedenasty, wystartowała nowa edycja ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska”. Wraz ze Śnieżką pokoloruj boisko w swojej szkole! Konkurs „Kolorowe Boiska” to program skierowany do szkół podstawowych z miejscowości małych, mniejszych i tych zupełnie najmniejszych. Jego Ideą jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez najmłodszych oraz zapewnianie dzieciom warunków do prowadzenia aktywności fizycznej i uprawiania sportu. Podobnie jak w poprzednich edycjach patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Regatta Ultramaraton Babia Góra - do końca marca niższe opłaty    (10.VI.2017)

Ile razy i kto wbiegnie na szczyt Babiej Góry w ciągu jednego dnia? Dowiemy się 10 czerwca 2017 r. podczas organizowanych na stokach Królowej Beskidów zawodów Regatta Ultramaraton Babia Góra.

WROCŁAW - III Charytatywny Bieg Aktywniaków    (11.VI.2017)

To już 3. edycja Charytatywnego Biegu Aktywniaków! Jak co roku spotykamy się przy nadodrzańskich wałach w okolicy Hotelu Gem.

Regatta Bieg Wierchami – ruszyły zapisy!    (16.VI.2017-17.VI.2017)

Ruszyły zapisy na organizowany już po raz czwarty Regatta Bieg Wierchami. Do wyboru trzy dystanse oraz zawody Nordic Walking. Rezerwujcie w swoich kalendarzach termin 16-17 czerwca 2017 roku i przyjeżdżajcie na biegowe święto w piękne rejony Beskidu Sądeckiego!

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.