konkurs link

newsletter

  • 23.5.2019, Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
 
 

WARSZAWA - Kabaton Warszawski
(Artykuł archiwalny)

WARSZAWA - Kabaton Warszawski

Przybiegnij z latem na Ursynów!


Pomysłów na spędzenie pierwszego dnia lata znacie na pewno wiele. Można go przeleżeć przed telewizorem, przesiedzieć w ogrodzie lub pochodzić po mieście ze znajomymi. My mamy dla Was alternatywną opcję!

Zamiast siedzieć i bezczynnie patrzeć w sufit, warto zrobić coś dla ducha i ciała. Odpowiedzcie sobie na pytanie kiedy ostatni raz przebiegliście kilka kilometrów po osiedlu bądź lesie, kiedy ostatni raz spędziliście czas słuchając młodych, zdolnych zespołów. Taka okazja nie powtarza się zbyt często, a pierwszy dzień lata to idealna okazja do tego aby zacząć się ruszać i aktywnie spędzać długie wieczory.

Dlatego ursynowski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci postanowił zorganizować „Kabaton Warszawski”, czyli bieg na orientację połączony z piknikiem rodzinno-rekreacyjnym. Taka kompilacja, to idealna opcja na pierwszy dzień lata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych – animacje i dmuchane zamki, dla trochę starszych wiele koncertów i występów artystycznych, a dla najstarszych bieg na orientację. 15 kilometrowa trasa została zaplanowana i poprowadzona przez część miejską oraz zielone płuca dzielnicy, czyli Las Kabacki.

Uczestnicy w trakcie przebiegniętych godzin, poznają tajemnice Ursynowa, ponieważ na każdym z punktów czekać będzie tajemnica do odkrycia.  

Dla tych mniej aktywnych powstanie miasteczko piknikowe, w którym odbędzie się cała część artystyczna i relaksacyjna imprezy. „Dmuchańce”, część animacyjna, stoiska z lodami i watą cukrową, to tylko niektóre z atrakcji, które zapewnią idealne dopełnienie imprezy. Głównym punktem pikniku będzie scena, na  której wystąpią młode i trochę starsze zespoły i grupy artystyczne, które zadbają o dobry humor uczestników. Całość dopełni relacja telewizyjna, którą specjalnie na prośbę organizatorów sporządzi młodzieżowy portal internetowy – weare.pl.

Garść przydatnych informacji:

Jeżeli chcesz pobiec w Kabatonie Warszawskim, zgłoś się już dziś. Wyślij swoje dane – imię, nazwisko oraz nazwę drużyny na adres: kabaton.warszawski@gmail.com
Warto dodać, że limit osób, które mogą pobiec jest ograniczona.

Gdzie i kiedy:

Kabaton Warszawski rusza 22 czerwca 2013 roku o godzinie 10:00 z ul. Koncertowej 8, w pobliżu metra Ursynów.
Piknik rodzinny z częścią artystyczną rozpocznie się o godzinie 12:00, na terenie gimnazjum przy ulicy Koncertowej 8 i potrwa do godziny 18:00.
Więcej informacji:
Fanpage wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/KabatonWarszawski?fref=ts
Oficjalny blog wydarzenia, na którym relacja z przygotowań pikniku oraz kabatonu: www.kabatonwarszawski.blog.pl

Opublikowano w: Archiwum wydarzeń

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.