konkurs link

newsletter

  • 13.12.2019, Imieniny obchodzą: Łucja, Otylia, Eugeniusz
 
 

Archiwum Wydarzeń

Bieg Super Taty w Warszawie    (24.VI.2018)

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy zaprasza w dniu 24 czerwca br. do udziału w Biegu Super Taty, Biegu z Tatą i w pikniku rodzinnym.

Jedyny taki Dzień Jogi w Polsce - tylko we Wrocławiu    (24.VI.2018)

Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy w historii naszego kraju, Konsul Kartikey Johriorganizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca!

FamilyFEST – jedyny taki festiwal rodzinny    (23.VI.2018-24.VI.2018)

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest. To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych warszawiaków – wielki festiwal rodzinny, podczas którego nie zabraknie kulturalnych atrakcji dla najmłodszych, fachowych porad dla rodziców i oferty wystawienniczej z najlepszymi markami dziecięcymi. 

Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem Joga styl życia    (17.VI.2018)

Polska jest jednym z blisko 200 krajów w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi przypadający 21 czerwca. Przyłącz się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi 2018. 

20. Piknik Olimpijski - PKOl    (09.VI.2018)

9 czerwca odbędzie się organizowany przez PKOl Piknik Olimpijski. Gościem będzie Karol Bielecki. Obok niego, jak co roku, wezmą w nim udział także inni znani sportowcy.

WARSZAWA - Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych    (08.VI.2018)

Zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych.  Spotkanie odbędzie się już 8 czerwca w Warszawie.

MiniMini Dobrzyń nad Wisłą    (03.VI.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 3 czerwca w Dobrzyniu nad Wisłą. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych w Kołacinku    (19.V.2018)

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 19 maja w Kołacinku. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.