konkurs link

newsletter

  • 28.1.2020, Imieniny obchodzą: Walery, Radomir, Karol
 
 

Archiwum Wydarzeń

„Family Challenge – rodzinnych biegów na orientację”    (08.XII.2019)

Lubicie aktywnie spędzać czas z bliskim na świeżym powietrzu? Nie straszna Wam mapa i kompas? Chcecie się przekonać, że razem nie ma dla Was rzeczy niemożliwych?

VII Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej Warszawska Jesień 2019    (30.XI.2019)

To już siódma edycja prestiżowego Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej „Warszawska Jesień" organizowanego we współpracy z władzami m.st. Warszawy.

Kids Challenge by Egurrola i Światowy Festiwal Tańca Barbie    (23.XI.2019-24.XI.2019)

Już 23 i 24 listopada zapraszamy na najbardziej roztańczony weekend tej jesieni!

Kolejne industrialne wyzwanie na terenie Huty    (06.X.2019)

Zbliżająca się, 3. edycja Przeszkodowego Biegu Hutnika odsłania kolejne, niezbadane dotąd tereny Huty ArcelorMittal Warszawa. Uczestnicy zawodów będą pokonywać opuszczone hale i budynki, eksplorować dzikie rejony leśne, kryjące wiele przeszkód i pułapek.

Deyna Warsaw CUP    (05.X.2019)

5 października (sobota) na warszawskiej Pradze-Północ odbędzie się druga edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci w wieku 7 lat „Deyna Warsaw CUP”. Uczestnicy będą rywalizować na boisku ORLIK, które właśnie zostało gruntownie wyremontowane. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin. Na towarzyszącym rodzinnym pikniku będzie można wziąć udział w przygotowanych animacjach, konkursach z nagrodami, obejrzeć pokazy freestyle futbol’u, czy odpocząć w strefie chillout’u. Więcej informacji na stronie www.dosir.waw.pl. Wstęp wolny.

Rybka MiniMini po raz ostatni w tym sezonie - Piaseczno    (05.X.2019)

Kolarski mistrz Polski Cezary Zamana oraz świetnie znana z telewizyjnych ekranów Rybka MiniMini zapraszają do Piaseczna na zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych. Impreza odbędzie się w sobotę 5 października.

Narodowy Dzień Sportu    (14.IX.2019)

VII edycja Narodowego Dnia Sportu już 14 września! W tym dniu organizator wydarzenia, Fundacja Zwalcz Nudę, namawia wszystkich do wzięcia udziału w bezpłatnych treningach i zajęciach sportowych w całym kraju.

Szósta edycja pikniku "Odważ się być zdrowym!" na Stadionie Legii Warszawa!    (14.IX.2019)

Kolejna, szósta już edycja pikniku rodzinnego „Odważ się być zdrowym!”, odbędzie się 14 września 2019 roku na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3. W planie pikniku bieg rodzinny „Zabiegana Mama!” oraz szereg atrakcji dla małych i dużych! 

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.