konkurs link

newsletter

  • 24.2.2017, Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest
 
 

Wydarzenia rodzinne

Bezpieczna zima w Dwóch Dolinach

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla już w tę sobotę zaprasza na pierwszą edycję Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach. To wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu na stoku.

Rusz się zimą z BuggyGym – aktywny spacer dla rodziców małych dzieci!

W sobotę 28.01.2016 r. w kilkunastu polskich miastach odbyło się plenerowe wydarzenie „Rusz się zimą z BuggyGym”. Rodzice niemowląt, małych dzieci spotkali się , aby wspólnie spędzić czas aktywnie i zdrowo. Spacerując i ćwicząc w parkach, lasach i na osiedlach stworzyli swoisty happening aktywnego i radosnego rodzicielstwa, zarażając przechodniów swoją  energią . Na każdej imprezie poza treningiem BuggyGym było wiele atrakcji, toteż każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, biegi czy zimowy piknik.

Slalom klimatyczny w obronie śniegu na Szklanej Górze w Harbutowicach

W sobotę 4 lutego Fundacja Aeris Futuro i stok narciarski Szklana Góra zapraszają na zimową zabawę z edukacją o klimacie. To także start nowego projektu Fundacji Aeris Futuro „Zadedykuj drzewko - narciarze dla klimatu”. Wydarzenie ma przekonać narciarzy, że walka z globalnym ociepleniem jest jednym z najistotniejszych wyzwań tego wieku, a skutki zmian klimatu dotykają nas bezpośrednio.

25 lat Egurrola Dance Studio

W tym roku przypada 25-lecie istnienia Egurrola Dance Studio – sieci szkół tańca założonych przez Agustina Egurrolę. Choreograf, tancerz i juror programów telewizyjnych „Mam Talent!” oraz „You Can Dance – Po prostu tańcz!” rozpocznie świętowanie tego jubileuszu już w najbliższy weekend w Warszawie.

Kampania Zima nie jest zła

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczęło właśnie ogólnopolską kampanię społeczną  "Zima nie jest zła" mającą na celu zachęcenie rodziców niemowląt i małych dzieci do aktywnego spędzania czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu w okresie zimowym.

Świąteczne życzenia dla Czytelników

Sportowych, aktywnych i rodzinnych Świąt, a w Nowym Roku - dużo słońca!

CIESZYN - Zawody pływackie Już pływam

W sobotę, 10 grudnia już po raz 12-ty na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie spotkają się dzici, młodzież oraz całe rodziny, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – zawodach pływackich „Już Pływam”. Jest to wydarzenie cykliczne organizowane przez szkołę pływania HumanSport, która szkoli pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania w czterech oddziałach: w Cieszynie, Skoczowie, Bielsku-Białej oraz Krakowie.

WARSZAWA - VII edycja Wielkiego Turnieju Tańca Kids Challenge

Już w dniach 26-27 listopada 2016r. Egurrola Dance Studio i znana na całym świecie marka Barbie® zapraszają na jedyną w swoim rodzaju roztańczoną imprezę do CH Blue City! To będzie weekend pełen tańca, emocji i pozytywnej energii. Podczas VII edycji Kids Challenge kilkaset młodych tancerzy będzie rywalizowało o medale i nagrody.

Najbliższe wydarzenia

Wintercamp 2017 w tym roku ze specjalną edycją Family    (16.II.2017)

W połowie lutego ponad 300 miłośników gór zamieszka na kilka dni na polu namiotowym pod Turbaczem. Tam pod opieką instruktorów i ratowników GOPR szkolić się będą m.in. w zakresie bezpiecznego poruszania się zimą w górach, awaryjnego obozowania w śniegu, skitouringu oraz pierwszej pomocy. Praktyczne szkolenia, spotkania z himalaistami, zawody i wyjątkowa atmosfera – to wszystko czeka na uczestników VIII edycji zimowego biwaku szkoleniowego Wintercamp. Wydarzenie wspiera m.in. marka Dare 2b wraz z teamem swoich sportowców.

III Konferencja o psychologii sportu w Warszawie    (28.II.2017)

Zapraszamy zawodników, trenerów, rodziców i inne osoby związane ze sportem.

Międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży    (03.III.2017)

Klub Łyżwiarstwa Figurowego MUKS Euro6 Warszawa organizuje kolejną, trzynastą edycję międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.