konkurs link

newsletter

  • 28.3.2017, Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna
 
 

Wydarzenia rodzinne

Koziołek Matołek w Warszawie – wiosenna aura podczas narciarskich zmagań w stolicy!

Niedziela na Górce Szczęśliwieckiej upłynęła pod znakiem sportowych emocji. Do rywalizacji w Zawodach Koziołka Matołka przystąpiło blisko 150 miłośników narciarstwa zjazdowego i snowboardu.

Warszawa - Warszawski Turniej Siódemek

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na Warszawski Turniej Siódemek organizowany przez drużynę Warsaw Hellcats Roller Girls.

WARSZAWA - Zawody Koziołka Matołka

W pierwszy weekend marca najmłodszych mieszkańców Warszawy ogarnie prawdziwe narciarskie szaleństwo. Na terenie Ośrodka Szczęśliwice odbędzie się kolejna edycja Zawodów Koziołka Matołka. Zawodnicy będą rywalizować w slalomie gigancie na nartach i snowboardzie.

Międzynarodowe zawody w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży

Klub Łyżwiarstwa Figurowego MUKS Euro6 Warszawa organizuje kolejną, trzynastą edycję międzynarodowych zawodów w łyżwiarstwie figurowym dzieci i młodzieży.

Bezpieczna zima w Dwóch Dolinach

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla już w tę sobotę zaprasza na pierwszą edycję Bezpiecznej Zimy w Dwóch Dolinach. To wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu na stoku.

Rusz się zimą z BuggyGym – aktywny spacer dla rodziców małych dzieci!

W sobotę 28.01.2016 r. w kilkunastu polskich miastach odbyło się plenerowe wydarzenie „Rusz się zimą z BuggyGym”. Rodzice niemowląt, małych dzieci spotkali się , aby wspólnie spędzić czas aktywnie i zdrowo. Spacerując i ćwicząc w parkach, lasach i na osiedlach stworzyli swoisty happening aktywnego i radosnego rodzicielstwa, zarażając przechodniów swoją  energią . Na każdej imprezie poza treningiem BuggyGym było wiele atrakcji, toteż każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie: zabawy dla dzieci, konkurencje rodzinne, biegi czy zimowy piknik.

Slalom klimatyczny w obronie śniegu na Szklanej Górze w Harbutowicach

W sobotę 4 lutego Fundacja Aeris Futuro i stok narciarski Szklana Góra zapraszają na zimową zabawę z edukacją o klimacie. To także start nowego projektu Fundacji Aeris Futuro „Zadedykuj drzewko - narciarze dla klimatu”. Wydarzenie ma przekonać narciarzy, że walka z globalnym ociepleniem jest jednym z najistotniejszych wyzwań tego wieku, a skutki zmian klimatu dotykają nas bezpośrednio.

25 lat Egurrola Dance Studio

W tym roku przypada 25-lecie istnienia Egurrola Dance Studio – sieci szkół tańca założonych przez Agustina Egurrolę. Choreograf, tancerz i juror programów telewizyjnych „Mam Talent!” oraz „You Can Dance – Po prostu tańcz!” rozpocznie świętowanie tego jubileuszu już w najbliższy weekend w Warszawie.

Najbliższe wydarzenia

Ruszył nowy semestr zajęć SOCATOTS W PIASECZNIE!    (20.III.2017)

Socatots to  zajęcia ogólnorozwojowe, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. Ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby mogły w nich brać udział nawet 6-miesięczne maluchy wspierane przez rodziców a każda grupa wiekowa ma odpowiednio dostosowany program, zgodny z możliwościami i potrzebami dziewczynek i chłopców w danym wieku.

Ogólnopolska Wiosenna Kampania MAMA NA MAXA    (23.IV.2017)

Stowarzyszenie BuggyGym, na co dzień organizujące treningi BuggyGym - fitness dla matek z małymi dziećmi w wózku, rozpoczyna 23 kwietnia ogólnopolską wiosenną kampanię MAMA NA MAXA!

Regatta Ultramaraton Babia Góra - do końca marca niższe opłaty    (10.VI.2017)

Ile razy i kto wbiegnie na szczyt Babiej Góry w ciągu jednego dnia? Dowiemy się 10 czerwca 2017 r. podczas organizowanych na stokach Królowej Beskidów zawodów Regatta Ultramaraton Babia Góra.

Regatta Bieg Wierchami – ruszyły zapisy!    (16.VI.2017)

Ruszyły zapisy na organizowany już po raz czwarty Regatta Bieg Wierchami. Do wyboru trzy dystanse oraz zawody Nordic Walking. Rezerwujcie w swoich kalendarzach termin 16-17 czerwca 2017 roku i przyjeżdżajcie na biegowe święto w piękne rejony Beskidu Sądeckiego!

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.