konkurs link

newsletter

  • 20.6.2018, Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
 
 

Wydarzenia rodzinne

Jedyny taki Dzień Jogi w Polsce - tylko we Wrocławiu

Konsulat Honorowy Republiki Indii w Polsce znajduje się we Wrocławiu. To tu, pierwszy w historii naszego kraju, Konsul Kartikey Johriorganizuje obchody Międzynarodowego Dnia Jogi. Wyjątkowe wydarzenie już w niedzielę, 24 czerwca!

XXXII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio – jedyny taki turniej tańca!

Trzy dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych Egurrola Dance Studio! Już w dniach 15-17 czerwca zapraszamy na największą imprezę taneczną w Warszawie!

Międzynarodowy Dzień Jogi pod hasłem Joga styl życia

Polska jest jednym z blisko 200 krajów w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi przypadający 21 czerwca. Przyłącz się do obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi 2018. 

20. Piknik Olimpijski - PKOl

9 czerwca odbędzie się organizowany przez PKOl Piknik Olimpijski. Gościem będzie Karol Bielecki. Obok niego, jak co roku, wezmą w nim udział także inni znani sportowcy.

Sportowa Strefa Dzieci DECATHLON na 1 Mili

10 czerwca na warszawskim stadionie AWF odbędzie się 1 Mila – wyjątkowa impreza dla biegaczy-amatorów, wzorowana na największych mityngach lekkoatletycznych. Jednak tego dnia emocje czekają nie tylko na dorosłych uczestników biegu. Na terenie obiektu odbędą się również Biegi Dzieci, w których weźmie udział 250 młodych sportowców. Ponadto na stadionie rugby otworzymy Sportową Strefę Dzieci DECATHLON – miejsce, w którym maluchy będą mogły się wyszaleć i spróbować innych aktywności niż dotychczas.

MiniMini Dobrzyń nad Wisłą

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 3 czerwca w Dobrzyniu nad Wisłą. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

WARSZAWA - Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych

Zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz Trenerów Sportowych.  Spotkanie odbędzie się już 8 czerwca w Warszawie.

Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych w Kołacinku

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 19 maja w Kołacinku. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Najbliższe wydarzenia

FamilyFEST – jedyny taki festiwal rodzinny    (23.VI.2018)

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest. To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych warszawiaków – wielki festiwal rodzinny, podczas którego nie zabraknie kulturalnych atrakcji dla najmłodszych, fachowych porad dla rodziców i oferty wystawienniczej z najlepszymi markami dziecięcymi. 

Bieg Super Taty w Warszawie    (24.VI.2018)

Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy zaprasza w dniu 24 czerwca br. do udziału w Biegu Super Taty, Biegu z Tatą i w pikniku rodzinnym.

Półkolonie - stacjonarne Sportowiska    (25.VI.2018)

Zapraszamy na stacjonarne Sportowiska Sportteam. Półkolonie dla dzieci w wieku od 5/6lat do 12/13lat prowadzone są w samym centrum Mokotowa oraz Wesołej:
"Multisport Camp Warszawianka" - Sportteam Mokotów oraz "Multisport Camp Wesolandia" - Sportteam Wesoła.

Trwają zapisy do Przeszkodowego Biegu Hutnika    (07.X.2018)

W niedzielę, 7 października br. na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa na Bielanach odbędzie się wyjątkowy „Przeszkodowy Bieg Hutnika”. Będzie to już druga edycja tego wydarzenia. Trwają właśnie zapisy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.