konkurs link

newsletter

  • 29.6.2017, Imieniny obchodzą: Benita, Piotr, Paweł
 
 

Wydarzenia rodzinne

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi. Na całym świecie, już po raz trzeci, wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Jogi, w tym roku hasło przewodnie to Joga na stres. Główne obchody w Polsce odbyły się 25 czerwca na warszawskim Polu Mokotowskim - ponad 20.000 osób świętowało podczas całodniowego pikniku rodzinnego. 

Największy Turniej mini siatkówki wraca do Zabrza

Po czterech latach przerwy, na dziesiątą rocznicę największy turniej mini siatkówki na świecie – Kinder + Sport wraca do Zabrza. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział blisko 42 tysiące młodych sportowców. 

Amp Futbol Cup 2017 – Jedną nogą w finale! Biało-czerwoni zagrają w Warszawie

Już w najbliższy weekend 24 i 25 czerwca w Warszawie odbędzie się VI edycja Amp Futbol Cup – międzynarodowego turnieju piłkarzy po amputacjach. O zwycięstwo w tej prestiżowej imprezie powalczą reprezentacje Polski, Anglii, Francji, Irlandii, Grecji oraz Japonii. Dla pięciu europejskich drużyn będzie to kluczowy punkt przygotowań do październikowych Mistrzostw Europy. W sobotę 24 czerwca odbędą się mecze grupowe, a w niedzielę 25 czerwca faza decydująca turnieju wraz z meczem pokazowym piłkarskich gwiazd: Legia Champions kontra Przyjaciele Amp Futbol.

XXX Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

Trzy dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych Egurrola Dance Studio! Już w dniach 16-18 czerwca zapraszamy na największą imprezę taneczną w Warszawie!

JANÓW LUBELSKI - Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych

Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 17 czerwca w Janowie Lubelskim. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

PUŁAWY - Wyścig MiniMini+ Mazovia dla najmłodszych

 
Cezary Zamana zaprasza dzieci i rodziców na rowerowy wyścig dla najmłodszych MiniMini+ Mazovia, który odbędzie się 15 czerwca w Puławach. Te wyjątkowe zawody dla dzieci swoim patronatem objęła telewizja MiniMini+. Zachęcamy wszystkie przedszkolaki do zabawy na rowerkach.

Spotkanie z reprezentacją Polski i mecz Polska-Rumunia - „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 
Mecz Polska-Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji odbędzie się 10 czerwca, ale dla czterech drużyn do lat 10 i 12 dziewcząt i chłopców świętowanie zaczyna się dzień wcześniej. Już 9 czerwca w ramach nagrody głównej za triumf w XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” spotkają się z piłkarską reprezentacją Polski, a następnego dnia na stadionie PGE Narodowym będą wspierać kadrę Adama Nawałki dopingiem z wysokości trybun.

WARSZAWA - Szybko, wysoko, daleko - warsztaty o sporcie. Dla dzieci 3-8 lat

Centrum Kultury Jidysz (Warszawa, ul. Andersa 15) zaprasza w niedzielę 11 czerwca o godz. 11.00 na warsztaty o sporcie, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-8 lat „Szybko, wysoko, daleko”.  Wstęp wolny za uprzednią mailową rezerwacją miejsc.

Najbliższe wydarzenia

Ruszył nowy semestr zajęć SOCATOTS W PIASECZNIE!    (20.III.2017)

Socatots to  zajęcia ogólnorozwojowe, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej. Ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby mogły w nich brać udział nawet 6-miesięczne maluchy wspierane przez rodziców a każda grupa wiekowa ma odpowiednio dostosowany program, zgodny z możliwościami i potrzebami dziewczynek i chłopców w danym wieku.

On-sight Enduro MTB Series 2017 - co czeka za zakrętem?    (10.VI.2017)

Wolność, adrenalina, jazda w nieznane, pokonywanie kolejnych barier - tak można podsumować cykl zawodów Kellys Enduro MTB Series, odbywających się w 2017, w ramach którego rywalizować będą ze sobą rowerzyści w nietypowej formule on-sight. Impreza wspierana jest przez markę odzieży sportowej Dare 2b, która przy projektowaniu modeli rowerowych ściśle współpracuje ze zwycięzcą Tour de France, Hiszpanem Oscarem Pereiro.

Jedyny w Polsce maraton jogi na stoku!    (25.VIII.2017)

Ruszają zapisy na Joga Festiwal. V Górski Maraton Jogi, który odbędzie się 25 – 27 sierpnia 2017 r. Ze względu na otwarty charakter to największe w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Festiwal jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę 
z jogą.

Biegnij na ratunek! – ruszyły zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco    (26.VIII.2017)

Każdego miesiąca karetka neonatologiczna z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie transportuje 30 małych pacjentów z całej Małopolski. Dzięki niej rocznie udaje się ratować życie i zdrowie około 400 noworodków. Ambulans ma już 8 lat, ponad 500 tys. km na liczniku i coraz częściej występują w nim awarie. Szpital potrzebuje nowej karetki, dlatego celem  tegorocznego biegu Fundacji Tesco jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N”. Zapisz się już dziś i pobiegnij dla dzieci!

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.