konkurs link

newsletter

  • 16.8.2017, Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch
 
 

Wydarzenia rodzinne

Family Travel Festival - relacja ze Szczecina

W dniach 4-7 sierpnia 2017 roku Szczecin gościły nie tylko żaglowce, które z całego świata przypłynęły na Tall Ship Races, ale też rzesze turystów, a wśród nich podróżników, zaproszonych przez rodzinę Łopacińskich na Family Travel Festival.

Konkurs Festiwal Biegowy

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie z wydawnictwem Hobbity.eu. Do wygrania podróżna gra “Quadrio” i 2 egzemplarze gry „Kontrast”.

GDAŃSK - IX Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy MTG AMBER EXPO

IX Maraton Sierpniowy im. Lecha Wałęsy – to największe w Polsce zawody dla rolkarzy.  W roku 2013 impreza została wyróżniona przez mieszkańców i Władze Miasta Gdańska jako Sportowe Wydarzenie Roku 2013. W roku 2012 byliśmy nominowani przez portal www.trojmiasto.pl do nagrody Skrzydła Trójmiasta. W kategorii imprez sportowych zajęliśmy III m-ce.  W roku ubiegłym wystartowało prawie 900 osób.

WARSZAWA - Women’s Run & More w kolejnej Dzielnicy! Rusza Women's Run Wilanów

Już od 9 sierpnia wszystkie mieszkanki Dzielnicy Wilanów i okolic, które nie były do tej pory przekonane do aktywności fizycznej bądź pragną wrócić do niej po dłuższej przerwie, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z instruktorem w ramach programu Women's Run & More.

Family Travel Festival

Family Travel Festival to pierwsze, tak duże spotkanie mieszkańców Szczecina z podróżami. Organizatorzy chcą pokazać, że świat można zwiedzać również z małymi dziećmi. Wśród prelegentów będą podróżujące rodziny, grupy przyjaciół, dzieci i samotni zdobywcy najdalszych zakątków naszego globu.

Women’s Run ponownie w Dzielnicy Włochy

Już od 5 lipca wszystkie mieszkanki Dzielnicy Włochy i okolic, które nie były do tej pory przekonane do aktywności fizycznej bądź pragną wrócić do niej po dłuższej przerwie, będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w ramach programu Women's Run & More.

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi

200 krajów na świecie, 25 miast w Polsce uczestniczyło w obchodach Międzynarodowego Dnia Jogi. Na całym świecie, już po raz trzeci, wspólnie świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Jogi, w tym roku hasło przewodnie to Joga na stres. Główne obchody w Polsce odbyły się 25 czerwca na warszawskim Polu Mokotowskim - ponad 20.000 osób świętowało podczas całodniowego pikniku rodzinnego. 

Największy Turniej mini siatkówki wraca do Zabrza

Po czterech latach przerwy, na dziesiątą rocznicę największy turniej mini siatkówki na świecie – Kinder + Sport wraca do Zabrza. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział blisko 42 tysiące młodych sportowców. 

Najbliższe wydarzenia

On-sight Enduro MTB Series 2017 - co czeka za zakrętem?    (10.VI.2017)

Wolność, adrenalina, jazda w nieznane, pokonywanie kolejnych barier - tak można podsumować cykl zawodów Kellys Enduro MTB Series, odbywających się w 2017, w ramach którego rywalizować będą ze sobą rowerzyści w nietypowej formule on-sight. Impreza wspierana jest przez markę odzieży sportowej Dare 2b, która przy projektowaniu modeli rowerowych ściśle współpracuje ze zwycięzcą Tour de France, Hiszpanem Oscarem Pereiro.

FUN RUN Ursynów 2017 - łączenie przyjemnego z pożytecznym!    (19.VIII.2017)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ursynowa i całej Warszawy na wydarzenie pod nazwą Women's Run FUN RUN Ursynów 2017, które odbędzie się 19 sierpnia 2017 na terenie Centrum Handlowego Ursynów. Wydarzenie jest częścią realizowanego wspólnie z Centrum Handlowym Ursynów oraz przy udziale Urzędu Dzielnicy Ursynów, kierowanego do mieszkańców Warszawy lokalnego programu Women's Run & More, promującego aktywność fizyczną i zdrowy styl życia.

Jedyny w Polsce maraton jogi na stoku!    (25.VIII.2017)

Ruszają zapisy na Joga Festiwal. V Górski Maraton Jogi, który odbędzie się 25 – 27 sierpnia 2017 r. Ze względu na otwarty charakter to największe w Polsce wydarzenie tego rodzaju. Festiwal jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę 
z jogą.

Biegnij na ratunek! – ruszyły zapisy na 6. Bieg Charytatywny Fundacji Tesco    (26.VIII.2017)

Każdego miesiąca karetka neonatologiczna z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie transportuje 30 małych pacjentów z całej Małopolski. Dzięki niej rocznie udaje się ratować życie i zdrowie około 400 noworodków. Ambulans ma już 8 lat, ponad 500 tys. km na liczniku i coraz częściej występują w nim awarie. Szpital potrzebuje nowej karetki, dlatego celem  tegorocznego biegu Fundacji Tesco jest zebranie środków na zakup karetki neonatologicznej „N”. Zapisz się już dziś i pobiegnij dla dzieci!

Adopcinki 2017    (02.IX.2017)

Adopcinki 2017, czyli drugie urodziny progamu Adopciaki.pl, organizujemy podczas Finału Zawodów Latających Psów, który odbędzie się w weekend 2 i 3 września na Polu Mokotowskim w Warszawie. Przez cały dzień przy naszym stanowisku będzie można porozmawiać z doradcami adopcyjnymi i behawiorystami, otrzymać poradniki adopcyjne i drobne upominki dla zwierzaków, a także wpisać się z najlepszymi życzeniami dla Adopciaków. Tu będą też czekać na odbiór charakterystyczne adopciakowe bandanki – znak rozpoznawczy uczestników Wielkiego Spaceru Adopciaków, który jest kulminacyjnym punktem urodzinowej imprezy.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.