konkurs link

newsletter

  • 12.12.2019, Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 

Otwarcie Akademii Piłkarskiej JSS w Łomiankach

Otwarcie Akademii Piłkarskiej JSS w Łomiankach

9 stycznia 2014 r. w ICDS w Łomiankach odbyło się otwarcie Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer Schools Łomianki przy współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym Pro Futuro oraz pod patronatem Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od turnieju piłkarskiego z udziałem zawodników UKS Pro Futuro Łomianki, UKS Pro Futuro Bemowo oraz Akademii Piłkarskiej Gol. Głównym punktem programu była oficjalna konferencja prasowa z udziałem Dyrektora Sportowego JSS - Davide Fornaca - który przybliżył strategię działalności Akademii Piłkarskiej JSS International. W konferencji wzięli udział również główni przedstawiciele JSS Polska - Piotr Pyziak (Prezes JSS Polska) oraz Marcin Chociaj (Head Coach), a także Dyrektor Szkoły Pro Futuro - Jolanta Malesa.


Wydarzenie sportowe zakończył oficjalny trening pokazowy Juventus Soccer Schools. 

Intencją organizatora imprezy – Akademii Piłkarskiej JSS Łomianki – było pokazanie jak wielki potencjał może mieć nowa szkółka piłkarska. Przynależność do Akademii JSS daje wiele możliwości rozwoju dla młodych piłkaży w wieku 6-12 lat. Globalny program Juventus Training Sessions, międzynarodowy program wymiany drużyn i trenerów czy innowacyjne podejście do treningów stanowią tylko część całego dużego przedsięwzięcia.

 

Wraz z dniem otwarcia, Akademia JSS Łomianki stała się integralną częścią JSS International i JSS Polska. Od tej chwili będzie współtworzyła najlepszą szkołę piłkarską na świecie poprzez szlifowanie polskich młodych talentów, których z pewnością nie zabraknie.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę www.jsspolska.pl, zakładka Akademia JSS Łomianki.
 
Szkoły Juventus Soccer Schools założone zostały w styczniu 2004 r. po roku wnikliwych studiów i planowania przez Juventus Merchandising, firmę stworzoną przez grupę Nike. Powołanie firmy JM wynikało z wieloletniego kontraktu sponsoringu technicznego podpisanego przez Nike i klub piłkarski Juventus.

Juventus Soccer Schools funkcjonuje i rozwija wszystkie swoje usługi związane z nauczaniem gry w piłkę nożną w kraju oraz za granicą w miłej i ekscytującej atmosferze. Juventus Soccer Schools kładzie nacisk na sposób reprezentacji swojej marki na boisku i poza nim.
 
Opublikowano w: Ciekawostki

Czytaj także

Nie tylko skarpetki – prezentowe inspiracje

Święta za pasem, a Ty nadal nie wiesz, co kupić pod choinkę swoim najbliższym? Z przerażeniem myślisz o kolejnej parze gryzących skarpet, które wylądują na dnie szafy? Podpowiemy Ci, co zrobić, aby w tym roku było inaczej. Praktyczne pomysły nie muszą być nudne, jeśli wybierzesz je z głową.

Wyjątkowy projekt badawczy #zacznijodlekkiej przeprowadzony wśród polskiej młodzieży

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dowodem na to są regularnie ćwiczące nastolatki z Regionu Centralnego. Ogólnopolski projekt badawczy #zacznijodlekkiej wykazał, że na tle innych rówieśników z kraju, wyróżnia je prawidłowa budowa ciała i wysoka sprawność fizyczna. Okazuje się też, że regularna aktywność sprzyja kształtowaniu tzw. „profilu mistrza” – cech pomagających osiągnąć sukces w życiu.

Studia podyplomowe "Psychologia Sportu Pozytywnego dzieci i młodzieży" na SWPS w Katowicach - trwa rekrutacja

Od października 2015 na Uniwersytecie SWPS WZ Katowice ruszają studia podyplomowe "Psychologia Sportu Pozytywnego dzieci i młodzieży". Obecnie trwa rekrutacja na ten ciekawy i przydatny kierunek.

"Wygibasy z naszej klasy" - coś wyjątkowego dla twojego dziecka!

W ostatnim czasie na rynku dla dzieci pojawił się wyjątkowy multimedialny produkt. Jest to płyta "Wygibasy z naszej klasy" wydana przez Magic Records, i skierowana do dzieci w wieku 4-12 lat, składa się na nią cd+dvd na których znajduje się 6 piosenek i 6 odpowiadających im teledysków, każdy z nich zawiera innego rodzaju ćwiczenia. 

"Cristiano Ronaldo. Cudowny dzieciak" - książka

Pani syn ma stopy piłkarza, usłyszała od lekarza mama Cristiano Ronaldo. Doktor się nie mylił – CR7 to legenda futbolu i idol milionów ludzi na całym świecie. Przeczytaj o najważniejszych zwyczajach Ronaldo, odkryj, dlaczego w samolocie zawsze zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie i jakich sportowców podziwia. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.