konkurs link

newsletter

  • 25.3.2019, Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
 
 

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Zachęcamy do wsparcia unikalnej imprezy rodzinno-sportowej „Bieg z wózkiem”, która odbędzie się we wrześniu 2014 roku w Warszawie.

Potrzebujemy Państwa głosów, aby pomyślnie zrealizować wyjątkową inicjatywę dla całych rodzin! Wystarczy wejść na poniższy link, kliknąć „ZAGŁOSUJ” i potwierdzić swój głos, klikając w link wysłany na Wasz adres mailowy.
 
 
Pomóżcie „Biegowi z wózkiem” wyjść na prowadzenie!
  
We wrześniu 2014 roku Warszawa stanie się  miejscem zmagań w niezwykłej konkurencji, która stanowi wyzwanie dla osób uprawiających sport oraz dla rodzin aktywnie spędzających czas z dziećmi.
 
Bieg z wózkiem jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, wpisującą się doskonale we wiosenno – letni kalendarz biegaczy i rodzin spędzających czas na sportowo. Przewidujemy, że na starcie biegu stanie co najmniej 10 000  biegaczek i biegaczy -  matek, ojców, a nawet dziadków i oczywiście dzieci. Poza głównym dystansem na 5000 m, przewidywane są biegi na mniejszych dystansach, m.in. Bieg z pluszakiem i Bieg urwisów. 
 
Impreza biegowa wypełniona będzie nie tylko sportem, ale także wydarzeniami towarzyszącymi, w tym inicjatywami prozdrowotnymi (bezpłatne badania, konsultacje), koncertami, pokazami filmów, zabawami, grami i konkursami dla dzieci. Mamy nadzieję, że mnogość atrakcji i niepowtarzalna atmosfera przyciągnie do Parku Fontann i na trasę biegu tysiące sympatyków.
 
Więcej informacji o projekcie na: www.biegzwozkiem.pl
 
 
Opublikowano w: Sportowa czytelnia

Czytaj także

Narciarstwo bez tajemnic. Dobór sprzętu

Jedną z ważniejszych rzeczy, o których trzeba pomyśleć, wysyłając dziecko na pierwsze zajęcia narciarskie jest sprzęt. Za małe lub zbyt duże buty narciarskie czy za długie narty mogą zniechęcić do nauki i spowodować, że dziecko nie będzie chciało jej kontynuować. Dlatego tym razem w kilku słowach wyjaśnię, na co zwrócić uwagę w czasie wyboru sprzętu narciarskiego dla małego narciarza.

Sebastian Druszkiewicz, panczenista z Łodzi, może kontynuować treningi

Upór w dążeniu do obranego celu to według wielu recepta na sukces. Problem pojawia się, gdy brakuje funduszy, by iść wymarzoną drogą. Tak jest w wielu dziedzinach, a zwłaszcza w sporcie. Wydawać by się mogło, że dylemat pasja czy stabilna praca, dotyczy tylko początkujących zawodników. Nic bardziej mylnego. Słowa - Nie wiem, co dalej, nie wykluczam żadnej opcji [i] – wypowiedziane tuż po Igrzyskach Olimpijskich w Soczi przez Sebastiana Druszkiewicza, zmiennika w polskiej drużynie panczenistów, zmuszają do refleksji.

Tory wyścigowe pod choinkę

Co kupić dziecku pod choinkę, żeby na pewno sprawić mu radość? Odpowiednią propozycją dla młodych fanów sportowej rywalizacji z pewnością będą tory wyścigowe, które rozbudzą wyobraźnię i pasje młodych kierowców. Dzięki nim świat wielkiej motoryzacji może być dostępny także bez konieczności wychodzenia z domu.

Freestyle Basketball – właściwie co to takiego?

Myślę, że powinienem zacząć od przedstawienia korzeni tej młodej dyscypliny sportu, jaką jest koszykarski freestyle. Wszystko zaczęło się na występach drużyny Harlem Globetrotters, którzy sławę zyskali dzięki wykonywaniu niesamowitych sztuczek podczas meczy.

"Na nartach biegowych w Warszawie i okolicach" - dla aktywnych

„Na nartach biegowych w Warszawie i okolicach” to doskonała propozycja dla wszystkich mieszkańców stolicy, którzy szukają pomysłu na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w najbliższym sobie terenie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.