konkurs link

newsletter

  • 23.5.2019, Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
 
 

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Zachęcamy do wsparcia unikalnej imprezy rodzinno-sportowej „Bieg z wózkiem”, która odbędzie się we wrześniu 2014 roku w Warszawie.

Potrzebujemy Państwa głosów, aby pomyślnie zrealizować wyjątkową inicjatywę dla całych rodzin! Wystarczy wejść na poniższy link, kliknąć „ZAGŁOSUJ” i potwierdzić swój głos, klikając w link wysłany na Wasz adres mailowy.
 
 
Pomóżcie „Biegowi z wózkiem” wyjść na prowadzenie!
  
We wrześniu 2014 roku Warszawa stanie się  miejscem zmagań w niezwykłej konkurencji, która stanowi wyzwanie dla osób uprawiających sport oraz dla rodzin aktywnie spędzających czas z dziećmi.
 
Bieg z wózkiem jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, wpisującą się doskonale we wiosenno – letni kalendarz biegaczy i rodzin spędzających czas na sportowo. Przewidujemy, że na starcie biegu stanie co najmniej 10 000  biegaczek i biegaczy -  matek, ojców, a nawet dziadków i oczywiście dzieci. Poza głównym dystansem na 5000 m, przewidywane są biegi na mniejszych dystansach, m.in. Bieg z pluszakiem i Bieg urwisów. 
 
Impreza biegowa wypełniona będzie nie tylko sportem, ale także wydarzeniami towarzyszącymi, w tym inicjatywami prozdrowotnymi (bezpłatne badania, konsultacje), koncertami, pokazami filmów, zabawami, grami i konkursami dla dzieci. Mamy nadzieję, że mnogość atrakcji i niepowtarzalna atmosfera przyciągnie do Parku Fontann i na trasę biegu tysiące sympatyków.
 
Więcej informacji o projekcie na: www.biegzwozkiem.pl
 
 
Opublikowano w: Sportowa czytelnia

Czytaj także

Przeskocz swoje możliwości w Airo!

Salto w tył, inaczej backflip, to jedno z najbardziej popularnych i spektakularnych ćwiczeń akrobatycznych. Park trampolin to doskonałe miejsce do przełamania barier psychicznych i bezpiecznej nauki tej widowiskowej figury. Sukces to tylko kwestia czasu i ostatecznie zależy od poziomu przygotowania organizmu, wparcia doświadczonego trenera i czasu, jaki poświęcamy na trening. Niezależnie jak długo zajmie nam nauka satysfakcja z pierwszego samodzielnego salta będzie ogromna i tylko podsyci apetyt na nowe wyzwania w parku trampolin.

Zdrowo i Sportowo - Akcja dla przedszkoli i szkół podstawowych

Zdrowo i Sportowo to akcja skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych. Jej głównym celem jest aktywizacja ruchowa dzieci do 10. roku życia. Chodzi o to, by pokazać dzieciom, jak fajne jest uprawianie sportu, czy też ogólnie aktywność ruchową. Ile przynosi to radości, jak wpływa na sprawność, samopoczucie, buduje relacje z innymi członkami grupy. Służą temu zajęcia sportowe, które przeprowadzane są w zgłoszonych do projektu placówkach.

MiraDry – skuteczna metoda leczenia nadpotliwości

Pocenie się jest naturalnym objawem fizjologicznym. Jednakże u osób cierpiących na nadpotliwość, może przerodzić się w dużą niedogodność. Pomimo że tylko 2% gruczołów potowych jest usytuowanych pod pachą, osoby borykające się z nadpotliwością, w tym właśnie obszarze skóry odczuwają dyskomfort. Nadpotliwość to nie tylko problem natury estetycznej, ale także zdrowotnej.

Biwakowe tricki - przewodnik kempingowy dla początkujących

Długie letnie noce, górskie wędrówki, spływy kajakowe, wypady na ryby nad jezioro, czy podziwianie nocnego nieba pełnego gwiazd - byle tylko na chwilę wyrwać się z miasta… Brzmi świetnie, prawda? Na pewno większość z nas doświadczyła wspaniałych przygód na łonie natury, lub przynajmniej marzyła o tym, by choć raz rzucić wszystko i zaszyć się choćby w Bieszczadach. Zespół ShopAlike zebrał tricki, które ułatwią Wam podjęcie wyzwania i przygotowanie idealnego biwaku.

Zimowy Narodowy - otwarcie największego lodowiska w Polsce

Już od 3 stycznia br., do dyspozycji miłośników łyżew oddany zostanie Stadion Narodowy, który tego dnia zamieni się w największe lodowisko w Polsce. Nie będzie to jednak tylko lodowisko. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających wiele atrakcji.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.