konkurs link

newsletter

  • 18.7.2019, Imieniny obchodzą: Kamil, Robert, Szymon
 
 

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Bieg z wózkiem – impreza sportowa dla Twojej rodziny!

Zachęcamy do wsparcia unikalnej imprezy rodzinno-sportowej „Bieg z wózkiem”, która odbędzie się we wrześniu 2014 roku w Warszawie.

Potrzebujemy Państwa głosów, aby pomyślnie zrealizować wyjątkową inicjatywę dla całych rodzin! Wystarczy wejść na poniższy link, kliknąć „ZAGŁOSUJ” i potwierdzić swój głos, klikając w link wysłany na Wasz adres mailowy.
 
 
Pomóżcie „Biegowi z wózkiem” wyjść na prowadzenie!
  
We wrześniu 2014 roku Warszawa stanie się  miejscem zmagań w niezwykłej konkurencji, która stanowi wyzwanie dla osób uprawiających sport oraz dla rodzin aktywnie spędzających czas z dziećmi.
 
Bieg z wózkiem jest jedyną tego typu imprezą w Polsce, wpisującą się doskonale we wiosenno – letni kalendarz biegaczy i rodzin spędzających czas na sportowo. Przewidujemy, że na starcie biegu stanie co najmniej 10 000  biegaczek i biegaczy -  matek, ojców, a nawet dziadków i oczywiście dzieci. Poza głównym dystansem na 5000 m, przewidywane są biegi na mniejszych dystansach, m.in. Bieg z pluszakiem i Bieg urwisów. 
 
Impreza biegowa wypełniona będzie nie tylko sportem, ale także wydarzeniami towarzyszącymi, w tym inicjatywami prozdrowotnymi (bezpłatne badania, konsultacje), koncertami, pokazami filmów, zabawami, grami i konkursami dla dzieci. Mamy nadzieję, że mnogość atrakcji i niepowtarzalna atmosfera przyciągnie do Parku Fontann i na trasę biegu tysiące sympatyków.
 
Więcej informacji o projekcie na: www.biegzwozkiem.pl
 
 
Opublikowano w: Sportowa czytelnia

Czytaj także

Sięgnij po medal, czyli łyżwy od kuchni. Łyżwiarstwo szybkie: z czym się to je?

Łyżwiarstwo szybkie to dyscyplina zimowa, w której celem zawodnika jest jak najszybsze przejechanie na łyżwach określonego dystansu po torze lodowym.

3 sposoby na ferie last minute

Ferie zimowe w Polsce trwają w najlepsze. Dla rodziców z niektórych województw to ostatni dzwonek, by zaplanować swoim pociechom atrakcje. Co zrobić, gdy rozrywek dla malucha musimy szukać w centrum miasta, blisko miejsca pracy? Przedstawiamy 3 propozycje na aktywne spędzanie czasu.

Bieganie w pigułce - recenzja książki "Sztuka biegania. Autorski poradnik wybitnej biegaczki"

Biegać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej… Ale w przypadku biegania właśnie o to chodzi, jak co komu wychodzi – bo nie zawsze wychodzi dobrze, szczególnie tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem, co często prowadzi do frustracji i rezygnacji z treningów. Dlatego też nieprzypadkowo wyczynowa biegaczka – Paula Radcliffe, zatytułowała swój autorski poradnik „Sztuka biegania”. Bieganie bowiem to sztuka, którą trzeba zgłębić i zrozumieć.

Ubezpieczenie na wszelki wypadek

Czy warto się ubezpieczać? Jakie ubezpieczenie wybrać? Spędzasz wakacje za granicą i nie wiesz, czy powinieneś wykupić polisę? A może twoje dziecko to mały rozrabiaka, który często wpada w tarapaty? Wszystkie odpowiedzi na nurtujące cię pytania znajdziesz w portalu PewniSportu.pl, a także w cyklu informacji sportowo-rodzinno-ubezpieczeniowych. 3,2,1...START – ruszamy!

"Cristiano Ronaldo. Cudowny dzieciak" - książka

Pani syn ma stopy piłkarza, usłyszała od lekarza mama Cristiano Ronaldo. Doktor się nie mylił – CR7 to legenda futbolu i idol milionów ludzi na całym świecie. Przeczytaj o najważniejszych zwyczajach Ronaldo, odkryj, dlaczego w samolocie zawsze zajmuje miejsce w pierwszym rzędzie i jakich sportowców podziwia. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.