konkurs link

newsletter

  • 14.12.2018, Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor
 
 

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!
W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.
Podczas wydarzenia, dzięki współpracy z Centrum Zdrowia & Formy, będzieciemieli możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia, odżywiania i rekreacji. Wszyscy zainteresowani będą również mogli profesjonalnie zbadać skład swojego ciała oraz skonsultować otrzymane wyniki.

Dodatkowo klub Calypso Ursynów przygotował darmowe zaproszenia dla wszystkich odwiedzających o wartości 50 zł oraz specjalne bony o wartości 100 zł dla osób zainteresowanych zapisami do klubu. Niespodziankę dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek treningów i klientów Centrum przygotował również sklep Go-Sport Ursynów.

Podziękowania za tegoroczną edycję należą się także Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który prawie od początku istnienia programu aktywnie angażuje się w jego realizację, a tym samym wspiera i dba o mieszkańców Dzielnicy.
 
Bezpłatne treningi z instruktorem w ramach programu Women’s Run & More kończą się również w tym tygodniu w dzielnicach Bielany i Wilanów (środa 25.10) oraz Wola i Ursynów (28.10).
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Rusza program Kumulacja Aktywności

16 września 2013 Fundacja LOTTO Milion Marzeń zainaugurowała swój nowy program sportowy – „Kumulacja Aktywności”. Jego celem jest zachęcenie młodzieży do większej aktywności fizycznej.

Finał Pucharu Tymbarku na Stadionie Narodowym

Już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie poznamy triumfatorów XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Decydujące mecze zostaną rozegrane bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski i wyłonią najlepsze drużyny w kategoriach U-10 i U-12 wśród dziewcząt i chłopców. Na zwycięzców czeka upragniony Puchar Tymbarku oraz wyjazd do Hamburga na towarzyskie spotkanie Niemcy – Polska.

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Taniec to zdrowie! Jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Najlepiej z dzieckiem.

Nowe Integracyjne Szkółki Piłkarskie - Łochów i Olsztyn

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" uruchamia kolejne Integracyjne Szkółki Piłkarskie. Tym razem przyszła kolej na Łochów i Olsztyn! Z przyjemnością patronujemy medialnie temu przedsięwzięciu.


Biegi Deptaka 2013 - Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój

Jak co roku podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój odbędą się Biegi Deptaka, czyli biegi dla dzieci w wieku do 13 lat. W niedzielę 8 września od godz. 9:20 adepci biegania będą mieli niepowtarzalną szansę pokonania minimaratonu o długości od 300 do 600 metrów. Zapraszamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.