konkurs link

newsletter

  • 23.5.2019, Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
 
 

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!
W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.
Podczas wydarzenia, dzięki współpracy z Centrum Zdrowia & Formy, będzieciemieli możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia, odżywiania i rekreacji. Wszyscy zainteresowani będą również mogli profesjonalnie zbadać skład swojego ciała oraz skonsultować otrzymane wyniki.

Dodatkowo klub Calypso Ursynów przygotował darmowe zaproszenia dla wszystkich odwiedzających o wartości 50 zł oraz specjalne bony o wartości 100 zł dla osób zainteresowanych zapisami do klubu. Niespodziankę dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek treningów i klientów Centrum przygotował również sklep Go-Sport Ursynów.

Podziękowania za tegoroczną edycję należą się także Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który prawie od początku istnienia programu aktywnie angażuje się w jego realizację, a tym samym wspiera i dba o mieszkańców Dzielnicy.
 
Bezpłatne treningi z instruktorem w ramach programu Women’s Run & More kończą się również w tym tygodniu w dzielnicach Bielany i Wilanów (środa 25.10) oraz Wola i Ursynów (28.10).
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Z wiatrem w żaglach przez życie – projekt fundacji Ekologia i Żagle

Stowarzyszenie "Ekologia i Żagle" z Krakowa rozpoczyna realizację projektu pod nazwą "Z wiatrem w żaglach przez życie - Aktywna turystyka nad Bagrami dla dzieci i młodzieży z terenów wiejskich".

Biegi Deptaka 2013 - Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój

Jak co roku podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój odbędą się Biegi Deptaka, czyli biegi dla dzieci w wieku do 13 lat. W niedzielę 8 września od godz. 9:20 adepci biegania będą mieli niepowtarzalną szansę pokonania minimaratonu o długości od 300 do 600 metrów. Zapraszamy!

„Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” konkurs w nowej formule!

Ruszyła ósma edycja ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.  W tegorocznej odsłonie programu zadaniem szkół, stojących przed szansą wygrania wielofunkcyjnego boiska, jest przygotowanie krótkiego wideoklipu nawiązującego do hasła „Kolorowo i sportowo". 

Ogólnopolska akcja „Capoeira w mieście” - wakacje 2014

W tym roku znowu rusza nasza wakacyjna akcja „Capoeira w mieście”. Jest to projekt obejmujący swym zasięgiem różne miasta w całej Polsce. Na chwilę obecną zaangażowane są takie miasta jak: Gdańsk, Katowice, Olkusz, Tychy, Wrocław. Czekamy na potwierdzenie kolejnych…

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.