konkurs link

newsletter

  • 17.2.2019, Imieniny obchodzą: Zbigniew, Julian, Łukasz
 
 

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!

Zakończenie Sezonu 8 edycji programu Women’s Run & More w Centrum Ursynów!
W sobotę 28 października 2017 roku w Centrum Handlowym Ursynów odbędzie się ostatni trening oraz Zakończenie Sezonu w ramach programu promującego rekreację i zdrowy styl życia Women's Run & More. Wraz z Partnerami wydarzenia staraliśmy się przygotować wiele atrakcji dla uczestniczek.
Podczas wydarzenia, dzięki współpracy z Centrum Zdrowia & Formy, będzieciemieli możliwość skorzystania z porad specjalistów z zakresu zdrowia, odżywiania i rekreacji. Wszyscy zainteresowani będą również mogli profesjonalnie zbadać skład swojego ciała oraz skonsultować otrzymane wyniki.

Dodatkowo klub Calypso Ursynów przygotował darmowe zaproszenia dla wszystkich odwiedzających o wartości 50 zł oraz specjalne bony o wartości 100 zł dla osób zainteresowanych zapisami do klubu. Niespodziankę dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek treningów i klientów Centrum przygotował również sklep Go-Sport Ursynów.

Podziękowania za tegoroczną edycję należą się także Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, który prawie od początku istnienia programu aktywnie angażuje się w jego realizację, a tym samym wspiera i dba o mieszkańców Dzielnicy.
 
Bezpłatne treningi z instruktorem w ramach programu Women’s Run & More kończą się również w tym tygodniu w dzielnicach Bielany i Wilanów (środa 25.10) oraz Wola i Ursynów (28.10).
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Sezon rowerowy czas zacząć!

Atmosfera kolarskiego święta, brak ograniczeń, trasy dostosowane do zróżnicowanego poziomu uczestników - czyli Skandia Maraton Lang Team 2013. By do nas dołączyć - wystarczy rower i kask! Tu nie ma przegranych - można tylko wygrać! - Czasy się zmieniają, technologia idzie do przodu, rowery są szybsze i lżejsze, ale dreszczyk emocji na starcie pozostaje wciąż ten sam! - tak - zaangażowanie, miasta finału Skandii Maratonu, w organizację wyścigu, tłumaczy przedstawiciel Kwidzyna - Jan Kozłowski.

Na polu i w górach - aktywnie z niemowlęciem. Wyniki konkursu

Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób nadal realizować swoje sportowe pasje po pojawieniu się na świecie dzieci? Uczestnicy konkursu "Aktywnie z niemowlęciem" udowodnili, że jest to możliwe - i to niemal od pierwszych tygodni życia potomka. Szczególnie dwie opowieści zrobiły na nas wrażenie. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić ich autorki - Martę Kopyt i Beatę Chmiel, nagrodami ufundowanymi przez Miffyshop.pl. Gratulujemy, a wsyzstkich zachęcamy do przeczytania nadesłanych prac i brania przykładu!

GYM Generation nowe sportowe miejsce w Warszawie

Na sportowej mapie Warszawy powstała sala gimnastyczna inna niż te, które znamy. Tu nie ma miejsca na żmudne i skomplikowane ćwiczenia. To miejsce, gdzie można i poćwiczyć, i dobrze się bawić. A właściwie – ćwiczyć poprzez zabawę.

Finał Pucharu Tymbarku na Stadionie Narodowym

Już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie poznamy triumfatorów XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Decydujące mecze zostaną rozegrane bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski i wyłonią najlepsze drużyny w kategoriach U-10 i U-12 wśród dziewcząt i chłopców. Na zwycięzców czeka upragniony Puchar Tymbarku oraz wyjazd do Hamburga na towarzyskie spotkanie Niemcy – Polska.

Gwiazdy siatkówki plażowej inspirują podopiecznych Rodzinnych Domów Dziecka

Ponad 100 wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka wraz z opiekunami przebywało na obozie siatkarskim w nadmorskim Niechorzu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.