konkurs link

newsletter

  • 17.7.2019, Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
 
 

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO
Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.
Dzieci uwielbiają ruch! Jednak lekcje WF-u często nie wydają się̨ im atrakcyjne. Nauczyciele wkładają masę pracy i serca w to, by uaktywnić dzieci w szkołach, a wciąż znaczna ich liczba przynosi zwolnienia z zajęć sportowych. Ciekawe, pełne zabawy i pasji lekcje wychowania fizycznego to marzenie większości uczniów. Teraz to marzenie może się spełnić, i to za sprawą samych dzieciaków.
 
Co zrobić, aby słowo WF nabrało zupełnie nowego znaczenia?

Wystarczy, że uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników z Warszawy oraz powiatu warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego zgłoszą się do konkursu organizowanego przez Airo Active Park.
 
Konkurs polega na wykonaniu fotografii albo video prezentującego całą klasę, która w ciekawy sposób przedstawia swój pomysł na wymarzoną lekcję WF-u.
 
Główną nagrodą w konkursie jest zorganizowanie lekcji wychowania fizycznego w Airo Active Park dla wszystkich uczniów szkoły, do której uczęszcza nagrodzona klasa.
 
Druga nagrodato voucher na indywidualne jednogodzinne wejście do Airo Active Park dla każdego ucznia nagrodzonej klasy.
 
Zdobywcy trzeciego miejsca otrzymają bransoletki fluo z logo Airo Active Park.
 
Udział każdej klasy w ramach jednej placówki zwiększa szansę na wygraną całej szkoły i organizację wymarzonej lekcji wychowania fizycznego. Na zwycięzców będzie czekać prawie 100 atrakcji: 81 różnych trampolin, 11 dróg wspinaczkowych do wysokości 7 metrów z systemem autoasekuracji Trublue, różnorodne przeszkody zawieszone na konstrukcji, które należy pokonać, nie dotykając podłogi, ścieżki gimnastyczne, wieża do skoków, twister oraz wiele integracyjnych zabaw.
 
Zajęcia WF-u odbędą się pod opieką wykwalifikowanego trenera, który zadba o bezpieczeństwo, dobrą zabawę i sprawność fizyczną uczniów.
 
Przykładowa lekcja WF-u, która czeka na zwycięzców konkursu może wyglądać tak:

1. Wprowadzenie
2. Filmik instruktażowy o bezpieczeństwie w parku trampolin
3. Solidna rozgrzewka z trenerem dedykowanym
dla Państwa grupy / klasy
4. Aktywności na terenie parku w różnych strefach:
• strefa wspinaczki
• wyścigi na torze ninja
• nauka podstaw akrobatyki
• mecz w zbijaka
5. Na zakończenie 10 minut dowolnej zabawy w parku
Takie zajęcia WF-u uczą i bawią jednocześnie!
 
Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres wygrajwf@airo.fun.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na pod linkiem https://airo.fun/park-trampolin/regulamin/regulamin-konkursu-wygraj-odlotowy-wf-w-airo
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Zabierz koszulkę Endo na wakacje i wygraj super nagrody!

Endo zaprasza dzieci w wieku 4-13 lat na wakacyjny konkurs kreatywny! Łączna wartość nagród to aż 10 tys. zł. Puść wodze fantazji i spróbuj swoich sił!

Energa Sailing - Program Edukacji Żeglarskiej

W minioną sobotę odbyła się inauguracja Programu Edukacji Żeglarskiej dla Dzieci i Młodzieży z całej Polski. Jest to kompleksowy projekt Polskiego Związku Żeglarskiego i Grupy Energa, który ma na celu popularyzację i upowszechnianie ŻEGLARSTWA, jako dyscypliny sportowej i pasji życiowej. Honorowy patronat nad programem objęła Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha, zaś jego ambasadorem będzie kpt.  Zbigniew Gutkowski –  skipper  jachtu ENERGA. Wspierają go również zawodnicy Kadry Narodowej z Przemysławem Miarczyńskim na czele.

Cykloklasa Merida kręci aż miło. Rowerowe uczennice pokonały 93 tys. km w 2017 r.

51 wyścigów, 115 miejsc na podium i 93 tys. przejechanych kilometrów. To liczby opisujące sezon Cykloklasy Merida, pierwszych w Polsce klas kolarskich dla dziewczyn ze szkoły podstawowej. – Sukcesów było wiele i wszystkie one cieszą, ale najwięcej uwagi poświęcam tym podopiecznym, którym w danej chwili jest ciężko – mówi Dariusz Skupień, wychowawca zawodniczek z Rydułtów, prawdopodobnie najliczniejszej grupy dziewczyn jeżdżących na rowerach w Polsce.

Rusza program Kumulacja Aktywności

16 września 2013 Fundacja LOTTO Milion Marzeń zainaugurowała swój nowy program sportowy – „Kumulacja Aktywności”. Jego celem jest zachęcenie młodzieży do większej aktywności fizycznej.

Sportowa Książka Roku 2018 wkrótce się rozpocznie

Kilkadziesiąt świetnych książek, jeszcze więcej dobrych i wiele mniej lub bardziej udanych – taki jest bilans ostatnich sześciu lat na rynku polskiej literatury sportowej. W ciągu tych sześciu wspomnianych lat jego nieodłączonym elementem jest Sportowa Książka Roku. Tak – tegoroczna edycja głosowania na najlepsze publikacje sportowe w naszym kraju jest już szóstą.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.