konkurs link

newsletter

  • 21.1.2020, Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
 
 

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO
Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.
Dzieci uwielbiają ruch! Jednak lekcje WF-u często nie wydają się̨ im atrakcyjne. Nauczyciele wkładają masę pracy i serca w to, by uaktywnić dzieci w szkołach, a wciąż znaczna ich liczba przynosi zwolnienia z zajęć sportowych. Ciekawe, pełne zabawy i pasji lekcje wychowania fizycznego to marzenie większości uczniów. Teraz to marzenie może się spełnić, i to za sprawą samych dzieciaków.
 
Co zrobić, aby słowo WF nabrało zupełnie nowego znaczenia?

Wystarczy, że uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników z Warszawy oraz powiatu warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, grodziskiego i piaseczyńskiego zgłoszą się do konkursu organizowanego przez Airo Active Park.
 
Konkurs polega na wykonaniu fotografii albo video prezentującego całą klasę, która w ciekawy sposób przedstawia swój pomysł na wymarzoną lekcję WF-u.
 
Główną nagrodą w konkursie jest zorganizowanie lekcji wychowania fizycznego w Airo Active Park dla wszystkich uczniów szkoły, do której uczęszcza nagrodzona klasa.
 
Druga nagrodato voucher na indywidualne jednogodzinne wejście do Airo Active Park dla każdego ucznia nagrodzonej klasy.
 
Zdobywcy trzeciego miejsca otrzymają bransoletki fluo z logo Airo Active Park.
 
Udział każdej klasy w ramach jednej placówki zwiększa szansę na wygraną całej szkoły i organizację wymarzonej lekcji wychowania fizycznego. Na zwycięzców będzie czekać prawie 100 atrakcji: 81 różnych trampolin, 11 dróg wspinaczkowych do wysokości 7 metrów z systemem autoasekuracji Trublue, różnorodne przeszkody zawieszone na konstrukcji, które należy pokonać, nie dotykając podłogi, ścieżki gimnastyczne, wieża do skoków, twister oraz wiele integracyjnych zabaw.
 
Zajęcia WF-u odbędą się pod opieką wykwalifikowanego trenera, który zadba o bezpieczeństwo, dobrą zabawę i sprawność fizyczną uczniów.
 
Przykładowa lekcja WF-u, która czeka na zwycięzców konkursu może wyglądać tak:

1. Wprowadzenie
2. Filmik instruktażowy o bezpieczeństwie w parku trampolin
3. Solidna rozgrzewka z trenerem dedykowanym
dla Państwa grupy / klasy
4. Aktywności na terenie parku w różnych strefach:
• strefa wspinaczki
• wyścigi na torze ninja
• nauka podstaw akrobatyki
• mecz w zbijaka
5. Na zakończenie 10 minut dowolnej zabawy w parku
Takie zajęcia WF-u uczą i bawią jednocześnie!
 
Zgłoszenia konkursowe należy wysyłać na adres wygrajwf@airo.fun.
 
Regulamin konkursu dostępny jest na pod linkiem https://airo.fun/park-trampolin/regulamin/regulamin-konkursu-wygraj-odlotowy-wf-w-airo
 
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Taniec to zdrowie! Jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Najlepiej z dzieckiem.

Bart Swings i Claudia Pechstein triumfują w XI Maratonie Sierpniowym

Belg Bart Swings wśród mężczyzn i Niemka Claudia Pechstein wśród kobiet triumfują w XI Maratonie Sierpniowym. Zarówno w rywalizacji Pań, jak i Panów o ostatecznym wyniku rozstrzygała różnica około 1 sekundy. Nowym Mistrzem Polski został Paweł Ciężki, a Mistrzynią Aleksandra Glamowska. 

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

Kadra narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy. Wyd. II

Ta książka spodoba się wszystkim młodym miłośnikom piłki nożnej, którzy grają dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach. Przyda się także tym, którzy próbują swoich sił w klubach zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.

Zabierz koszulkę Endo na wakacje i wygraj super nagrody!

Endo zaprasza dzieci w wieku 4-13 lat na wakacyjny konkurs kreatywny! Łączna wartość nagród to aż 10 tys. zł. Puść wodze fantazji i spróbuj swoich sił!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.