konkurs link

newsletter

  • 17.7.2019, Imieniny obchodzą: Aneta, Bogdan, Aleksy
 
 

W Lublinie powstał największy dmuchany park rozrywki na świecie

W Lublinie powstał największy dmuchany park rozrywki na świecie
Raz, dwa, trzy, skaczesz Ty! Ruch, przygoda i ciągłe podskoki – tak w skrócie wygląda zabawa w BOUNCE, czyli w największym na świecie dmuchanym parku rozrywki, który powstał w Lublinie. Na miłośników aktywnego wypoczynku z dziećmi czeka aż 2 800 m kw. gier i zabaw. 
Dmuchany plac zabaw, tor przeszkód, 5-metrowa zjeżdżalnia czy 4-metrowa ścianka wspinaczkowa to tylko niektóre z atrakcji dla dzieci i dorosłych, jakie znajdują się w parku BOUNCE. To nowe miejsce na mapie Lublina, gdzie rodzice mogą wspólnie skakać i bawić się ze swoimi dziećmi, i to przez cały rok.

BOUNCE to wyjątkowe połączenie ruchu, zabawy i przygody. To nowy pomysł na spędzanie wolnego czasu całymi rodzinami, bo dzięki licznym atrakcjom i niespodziankom każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to doskonała alternatywa dla dzieci, młodzieży i dorosłych wobec biernego wypoczynku przed telewizorem, komputerem czy tabletem” - mówi David Fordham, CEO firmy.

Dmuchańce – skakańce, czyli atrakcje w BOUNCE

W parku jest wiele dmuchanych platform do gier zespołowych, a ich zagadkowe nazwy dodatkowo zachęcają do wspólnych zabaw dorosłych i dzieci. Jedną z atrakcji jest np. Łapu-Capu, gdzie zadaniem uczestników jest zebranie jak największej liczby piłek ze środka planszy. Choć z pozoru zadanie wydaje się proste, to jednak wcale takie nie jest, bo grający są przywiązani do linki bungee, która cały czas ściąga ich do miejsca startu.

Fani gry w kosza mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności, grając w Wibrakosz. Przy tej zabawie wystarczy tylko trafić piłką do kosza, ale to wcale może nie być takie łatwe przy ciągle ruszającej się powierzchni.

Dużo śmiechu gościom BOUNCE, zarówno tym młodszym jak i starszym, gwarantuje Bańka Wstańka. To olbrzymie łóżko wodne, gdzie po prostu skacze się po gigantycznej poduszce. Ale wystarczy, że ktoś inny odbije się w tym samym czasie, a można wylądować w zupełnie nieprzewidywalnym miejscu.

Kolejną atrakcją, która dostarcza dawkę pozytywnych emocji jest Nogozwalacz. Ta gra wymaga nie tylko dobrej kondycji, ale również zręczności i sprytu, bo dwa ramiona dmuchańca zawieszone na różnej wysokości ciągle się przemieszczają i próbują zwalić graczy z nóg.

Z myślą o najmniejszych dzieciach w wieku 0-4 lat powstała Robaczkolandia, czyli plac zabaw z trójwymiarowymi dmuchanymi zwierzętami. Maluchy mogą w nim skakać, chować się w ulu czy też wchodzić do wnętrza jabłka – możliwości zabawy zależą tylko od dziecięcej wyobraźni, a tak jak wiadomo nie zna granic.

Pomysł na odlotowe urodziny

Od teraz urodziny dla dziecka mogą być odlotowe. Dlaczego? Bo BOUNCE oferuje łącznie 3 pokoje przeznaczone do organizacji przyjęć urodzinowych, imprez firmowych i innych wydarzeń tematycznych. Każdą z sal można wynająć na wyłączność.

Skakać każdy może

Park BOUNCE mieści się przy ul. Mełgiewskiej 2C w Lublinie w parku handlowym Tatary. Otwarty jest przez cały rok, 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 21:00, a w weekendy, w tym w każdą niedzielę, w godz. 9:00 – 21:00. Ceny zaczynają się od 5 pln.
Więcej informacji o BOUNCE znajduje się na:

www.bouncelublin.pl

https://www.facebook.com/bouncelublin/
https://www.instagram.com/bounce_lublin/
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Z Czadem w Bieszczadach

Wyjątkowy i kolorowy przewodnik dla dzieci (i rodziców) po Bieszczadach, w którym znalazło się miejsce zarówno na legendy, ciekawostki czy historię, jak i opisy szlaków, praktyczne informacje niezbędne podczas wędrówki oraz quizy, kolorowanki i zagadki. Po górach oprowadzi  Was przyjazny Czad – rdzenny mieszkaniec najdzikszych i przez wielu uznawanych za najpiękniejsze gór w Polsce.  

Na polu i w górach - aktywnie z niemowlęciem. Wyniki konkursu

Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób nadal realizować swoje sportowe pasje po pojawieniu się na świecie dzieci? Uczestnicy konkursu "Aktywnie z niemowlęciem" udowodnili, że jest to możliwe - i to niemal od pierwszych tygodni życia potomka. Szczególnie dwie opowieści zrobiły na nas wrażenie. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić ich autorki - Martę Kopyt i Beatę Chmiel, nagrodami ufundowanymi przez Miffyshop.pl. Gratulujemy, a wsyzstkich zachęcamy do przeczytania nadesłanych prac i brania przykładu!

Zabierz koszulkę Endo na wakacje i wygraj super nagrody!

Endo zaprasza dzieci w wieku 4-13 lat na wakacyjny konkurs kreatywny! Łączna wartość nagród to aż 10 tys. zł. Puść wodze fantazji i spróbuj swoich sił!

Rodzina – źródło pozytywnej energii – kampania Aktywna Rodzina

Możliwość obserwowania codziennych postępów dziecka, współtowarzyszenia mu w odkrywaniu świata, dostrzegania, jak niemal z dnia na dzień rośnie, rozwija się, dojrzewa, jest niezwykle cenna i stanowi źródło wyjątkowej radości. Bycie rodzicem to jednak przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Wskazywanie odpowiednich postaw, pomoc w dokonywaniu właściwych wyborów czy wreszcie kształtowanie zdrowych nawyków to zadania mamy i taty w pierwszych latach życia malucha.

Sportowe sukcesy Sportowej Rodziny

Czerwcowy weekend (15-16.06.2013) obfitował w Warszawie w wydarzenia sportowe. Pogoda tym razem sprzyjała, więc w wielu miejscach miasta starsi i młodsi rywalizowali w różnych dyscyplinach. Członkowie Międzyszkolne Klubu Sportowego Korona Wilanów, wspieranego przez portal SportowaRodzina.pl debiutowali w Torowych Mistrzostwach Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach (gratulujemy debiutu!), a dzieci reprezentujące portal wystartowały w zawodach kolarskich - z dużymi sukcesami.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.