konkurs link

newsletter

  • 20.10.2019, Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana
 
 

W Lublinie powstał największy dmuchany park rozrywki na świecie

W Lublinie powstał największy dmuchany park rozrywki na świecie
Raz, dwa, trzy, skaczesz Ty! Ruch, przygoda i ciągłe podskoki – tak w skrócie wygląda zabawa w BOUNCE, czyli w największym na świecie dmuchanym parku rozrywki, który powstał w Lublinie. Na miłośników aktywnego wypoczynku z dziećmi czeka aż 2 800 m kw. gier i zabaw. 
Dmuchany plac zabaw, tor przeszkód, 5-metrowa zjeżdżalnia czy 4-metrowa ścianka wspinaczkowa to tylko niektóre z atrakcji dla dzieci i dorosłych, jakie znajdują się w parku BOUNCE. To nowe miejsce na mapie Lublina, gdzie rodzice mogą wspólnie skakać i bawić się ze swoimi dziećmi, i to przez cały rok.

BOUNCE to wyjątkowe połączenie ruchu, zabawy i przygody. To nowy pomysł na spędzanie wolnego czasu całymi rodzinami, bo dzięki licznym atrakcjom i niespodziankom każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest to doskonała alternatywa dla dzieci, młodzieży i dorosłych wobec biernego wypoczynku przed telewizorem, komputerem czy tabletem” - mówi David Fordham, CEO firmy.

Dmuchańce – skakańce, czyli atrakcje w BOUNCE

W parku jest wiele dmuchanych platform do gier zespołowych, a ich zagadkowe nazwy dodatkowo zachęcają do wspólnych zabaw dorosłych i dzieci. Jedną z atrakcji jest np. Łapu-Capu, gdzie zadaniem uczestników jest zebranie jak największej liczby piłek ze środka planszy. Choć z pozoru zadanie wydaje się proste, to jednak wcale takie nie jest, bo grający są przywiązani do linki bungee, która cały czas ściąga ich do miejsca startu.

Fani gry w kosza mogą natomiast sprawdzić swoje umiejętności, grając w Wibrakosz. Przy tej zabawie wystarczy tylko trafić piłką do kosza, ale to wcale może nie być takie łatwe przy ciągle ruszającej się powierzchni.

Dużo śmiechu gościom BOUNCE, zarówno tym młodszym jak i starszym, gwarantuje Bańka Wstańka. To olbrzymie łóżko wodne, gdzie po prostu skacze się po gigantycznej poduszce. Ale wystarczy, że ktoś inny odbije się w tym samym czasie, a można wylądować w zupełnie nieprzewidywalnym miejscu.

Kolejną atrakcją, która dostarcza dawkę pozytywnych emocji jest Nogozwalacz. Ta gra wymaga nie tylko dobrej kondycji, ale również zręczności i sprytu, bo dwa ramiona dmuchańca zawieszone na różnej wysokości ciągle się przemieszczają i próbują zwalić graczy z nóg.

Z myślą o najmniejszych dzieciach w wieku 0-4 lat powstała Robaczkolandia, czyli plac zabaw z trójwymiarowymi dmuchanymi zwierzętami. Maluchy mogą w nim skakać, chować się w ulu czy też wchodzić do wnętrza jabłka – możliwości zabawy zależą tylko od dziecięcej wyobraźni, a tak jak wiadomo nie zna granic.

Pomysł na odlotowe urodziny

Od teraz urodziny dla dziecka mogą być odlotowe. Dlaczego? Bo BOUNCE oferuje łącznie 3 pokoje przeznaczone do organizacji przyjęć urodzinowych, imprez firmowych i innych wydarzeń tematycznych. Każdą z sal można wynająć na wyłączność.

Skakać każdy może

Park BOUNCE mieści się przy ul. Mełgiewskiej 2C w Lublinie w parku handlowym Tatary. Otwarty jest przez cały rok, 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 21:00, a w weekendy, w tym w każdą niedzielę, w godz. 9:00 – 21:00. Ceny zaczynają się od 5 pln.
Więcej informacji o BOUNCE znajduje się na:

www.bouncelublin.pl

https://www.facebook.com/bouncelublin/
https://www.instagram.com/bounce_lublin/
Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Klub Pancernika klika latem

Kampania społeczna Klub Pancernika klika w fotelikach zapoczątkowana została w 2005 r. Przez osiem lat funkcjonowania akcji udało się w znaczący sposób zmienić postawy społeczne odnośnie bezpieczeństwa dzieci podczas podróży samochodem i zachęcić opiekunów do używania fotelików samochodowych w czasie przewożenia małych dzieci.

Wyniki międzynarodowego badania aktywności fizycznej dzieci Global Matrix

Zgodnie z wynikami Global Matrix 3.0, badania prowadzonego w ramach organizacji Active Healthy Kids Global Alliance (AHKGA), ogólna sprawność fizyczna dzieci w Polsce została oceniona na D- (w pięciostopniowej skali ocen od A do F). Wpływ na tak niską ocenę ma m.in. fakt, że jedynie 20 proc. dzieci w naszym kraju spełnia kryteria WHO dotyczące codziennej, godzinnej aktywności fizycznej. Wśród 17 europejskich krajów biorących udział w badaniu Polska zajęła wraz z Niemcami, Danią i Estonią przedostatnie miejsce, wyprzedzając jedynie Szkocję, która w tym wskaźniku uzyskała najgorszy wynik. 

Energa Sailing - Program Edukacji Żeglarskiej

W minioną sobotę odbyła się inauguracja Programu Edukacji Żeglarskiej dla Dzieci i Młodzieży z całej Polski. Jest to kompleksowy projekt Polskiego Związku Żeglarskiego i Grupy Energa, który ma na celu popularyzację i upowszechnianie ŻEGLARSTWA, jako dyscypliny sportowej i pasji życiowej. Honorowy patronat nad programem objęła Minister Sportu i Turystyki Pani Joanna Mucha, zaś jego ambasadorem będzie kpt.  Zbigniew Gutkowski –  skipper  jachtu ENERGA. Wspierają go również zawodnicy Kadry Narodowej z Przemysławem Miarczyńskim na czele.

Skwer Sportów Miejskich w Warszawie - relacja

Usłyszeliśmy o nim kilka tygodni temu, ale dopiero ostatniego dnia funkcjonowania Skweru Sportów Miejskich w dawnej Emilii (przy Emilii Plater) udało się nam tam wybrać. Trochę przez przypadek, prosto po wizycie w teatrze, więc bez strojów i obuwia sportowego, ale okazało się, że w niczym to nie przeszkadza.

Wygraj WF dla CAŁEJ SZKOŁY w parku trampolin w AIRO

Czas wejść do gry i zgarnąć „odlotowy WF dla całej szkoły”. Jak to zrobić? Wziąć udział w konkursie organizowanym przez Airo Active Park. To wyjątkowa akcja zaadresowana do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników, w której do wygrania są zajęcia wychowania fizycznego w parku trampolin.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.