konkurs link

newsletter

  • 20.1.2020, Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian
 
 

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Mama i dziecko razem tańczą ZUMBĘ - nowy projekt Egurrola Dance Studio

Taniec to zdrowie! Jak przekonać do tego malucha? Dzieci uczą się przez naśladowanie innych, dlatego zacznij od siebie i tańcz! Najlepiej z dzieckiem.

Dla wszystkich mam, które chcą spędzać czas ze swoją pociechą, a jednocześnie nie chcą rezygnować ze swoich dotychczasowych aktywności Egurrola Dance Studio organizuje wspólne zajęcia ZUMBY dla mamy i dziecka. Dzięki naszym zajęciom nabierzesz pewności siebie, świadomości swojego ciała, poprawisz figurę i kondycję fizyczną. Maluch zaś oswoi się z naturalnością tańca, nauczy się współpracy przy wykonywaniu układów choreograficznych oraz wyrażania uczuć poprzez taniec.  Zajęcia taneczne uwrażliwią dziecko na muzykę i ruch. Być może dzięki takim zajęciom już jako kilkulatek dziecko odkryje fajną i zdrową pasję - taniec. Jednak taniec to nie tylko świetna zabawa. Pamiętaj także o tym, że regularne ćwiczenia nie tylko są zdrowe dla organizmu, ale wyrabiają ważne cechy charakteru: systematyczność, koncentrację, zdyscyplinowanie, dążenie do celu. Jeżeli Twój maluszek polubi zajęcia, będzie Cię mobilizował do wyjścia nawet, jeśli akurat w Tobie zwyciężyłoby lenistwo! Nasze zajęcia to połączenie tańca ze świetną zabawą.

 

Egurrola Dance Studio to wspaniałe miejsce dla dzieci. Szeroka oferta różnorodnych stylów tańca pozwala znaleźć zajęcia odpowiednie dla każdego malucha. W naszej szkole już od 3 roku życia dzieci mogą uczęszczać  na zajęcia m.in. z akrobatyki i gimnastyki, tańca towarzyskiego, hip-hopu, jazzu, videoclip dance, tańca nowoczesnego, czy baletu.
Szkoła regularnie organizuje nabory do grup tańca towarzyskiego, baletu i szkółki musicalowej.

 

Zapraszamy na zajęcia Mama i dziecko tańczą ZUMBĘ:
EDS TARCHOMIN zajęcia w soboty o godz. 13:30-14:30 (ul. Mehoffera 53, 03-131 Warszawa)
EDS BRÓDNO zajęcia w piątki o godz. 17:30-18:30 (ul. Rembielińska 20, 03-352 Warszawa)
Koszt zajęć to 200zł miesięcznie za mamę i dziecko!


Zapisy na stronie :  http://taniec.com.pl/kobiety/tarchomin/mama_i_ja_wm

 

Dodatkowe informację pod numerem tel: 601 20 20 20

 

Projekt pod patronatem naszego portalu

Opublikowano w: Aktualności

Czytaj także

Startuje XV edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Do 10 października potrwają zapisy do XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W nadchodzącej edycji największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie zyska nową kategorię wiekową: U-8. Mecze finałowe rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na mecz Reprezentacji Polski.

Narodowy Dzień Sportu 2018

Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na szóstą odsłonę ogólnopolskiej inicjatywy Narodowego Dnia Sportu. NDS 2018 to tysiące bezpłatnych treningów na terenie całej Polski, dostępnych dla wszystkich chętnych. Ideą tej inicjatywy jest promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia w każdym wieku. Do wspólnego trenowania zaproszone są osoby w każdym wieku. 

Nowe Integracyjne Szkółki Piłkarskie - Łochów i Olsztyn

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" uruchamia kolejne Integracyjne Szkółki Piłkarskie. Tym razem przyszła kolej na Łochów i Olsztyn! Z przyjemnością patronujemy medialnie temu przedsięwzięciu.


Na polu i w górach - aktywnie z niemowlęciem. Wyniki konkursu

Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób nadal realizować swoje sportowe pasje po pojawieniu się na świecie dzieci? Uczestnicy konkursu "Aktywnie z niemowlęciem" udowodnili, że jest to możliwe - i to niemal od pierwszych tygodni życia potomka. Szczególnie dwie opowieści zrobiły na nas wrażenie. Dlatego postanowiliśmy wyróżnić ich autorki - Martę Kopyt i Beatę Chmiel, nagrodami ufundowanymi przez Miffyshop.pl. Gratulujemy, a wsyzstkich zachęcamy do przeczytania nadesłanych prac i brania przykładu!

Ruszyła Warszawska Liga Biegowa

23 września na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF wystartował najlepszy w Polsce projekt biegowy dla dzieci. Już podczas pierwszej rundy mieliśmy okazję zobaczyć blisko 200 dzieciaków, które ścigały się na 100m, 400m a nawet 800m. Szczególnie widowiskową oprawę miały biegi na 800m, kiedy zaczęło padać, a stadion rozświetliły jupitery. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.