konkurs link

newsletter

 • 25.8.2019, Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik
 
 

Szkoła narciarstwa i tenisa SPORTEUM tennis&ski

SPORTEUM tennis&ski SPORTEUM tennis&ski

Witamy w Klubie SPORTEUM tennis&ski! Zapraszamy Dzieci i Rodziców do udziału w zajęciach naszej Szkoły Tenisa oraz do Klubu Narciarskiego. Działamy od 2000 roku w północnej części Warszawy, w zielonej części Białołęki. Oddajemy do dyspozycji graczy 6 całorocznych kortów o nawierzchni naturalnej i syntetycznej. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, w naszej szkółce tenisa uczy się ponad 200 dzieciaków. Najlepsi adepci szkółki uczestniczą w sponsorowanym programie zawodniczym.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z dziećmi pozwala z całą pewnością potwierdzić, iż tenis jest wspaniałą drogą, która wspiera młodych ludzi w rozwoju ogólnomotorycznym, psychicznym oraz społecznym. Dołączając do grona graczy tenisowych, dzieci uczą się etykiety sportowej i nabierają wprawy w tej wybitnej dyscyplinie. Narciarstwo natomiast jest sportem pozwalającym odkryć uroki i smaki nowych regionów, pozwala pokonać własne słabości i daje poczucie wolności w przepięknych górach. Intensywny trening narciarski, free ride’owy czy racingowy, na tyczkach przynosi wszystkim, bez względu na wiek, wiele radości i satysfakcji. Nasza kadra, to doświadczeni, przyjaźni i zaangażowani trenerzy i instruktorzy.

 

ZAPRASZAMY NA TRENINGI TENISOWE

 

Treningi tenisowe dzielimy na:
- treningi indywidualne,
- treningi grupowe z mini tenisa (4-6 lat),
- treningi grupowe szkółki (6-16 lat),
- treningi grupowe dla dorosłych (max 4 osoby na korcie).

 

Organizacja zajęć grupowych naszej szkoły tenisa:

 

 • grupy grające – od 4 do 6 dzieci z trenerem tenisa na korcie,
 • grupy początkujące – 2 trenerów, 2 korty,
 • zajęcia dwa razy w tygodniu po 55 min. od września do czerwca,
 • zajęcia w godzinach 15-20 w dni powszednie oraz w  weekendy,
 • zima – od października do kwietnia zajęcia prowadzone w ogrzewanych halach i balonach,
 • lato - od maja do września w zależności od pogody, zajęcia w halach lub na kortach odkrytych,
 • Rodzice i Opiekunowie proszeni są o zapoznanie się z regulaminem zajęć szkółki.

 

Dzięki regularnym treningom w Szkole Tenisa SPORTEUM tennis&ski dzieci:

 

 • ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową,
 • trenują kondycję ogólno fizyczną,
 • pracują nad systematycznością, regularnością i cierpliwością,
 • rozwijają umiejętność rywalizacji i współpracy, ponoszenia porażek i odnoszenia zwycięstw,
 • uczą się zasad gry fair play i etykiety nie tylko na korcie,
 • poznają inne dzieci, dla których pozytywne wartości i sport mają priorytetowe znaczenie,
 • nawiązują przyjaźnie podczas wspólnych turniejów, imprez i wyjazdów klubowych.

 

SZKOŁA NARCIARSKA SPORTEUM tennis&ski

 

 • Treningi od października - 2 razy w tygodniu na Górce Szczęśliwickiej, od początkujących do sportowców – podstawy, doskonalenie, gigant, slalom,
 • wyjazdy rodzinne, szkoleniowe i obozy do Włoch, Austrii i Francji,
 • wyjazdy i udział w amatorskich zawodach narciarskich oraz kibicowanie na wielkich wydarzeniach Alpejskiego Pucharu Świata,
 • szkoła posiada niezbędny sprzęt szkoleniowy w tym: tyczki, zabezpieczenie stoku, elektroniczny pomiar czasu,
 • szkoła prowadzi sekcję snowboardowa pod auspicjami Stowarzyszenia Instruktorów  i Trenerów Snowboardu.

 

SKI INCENTIVE – ORGANIZACJA WYJAZDÓW NARCIARSKICH DLA FIRM


Od 2002 roku działamy na rynku wyjazdów i organizacji imprez sportowych dla firm w sektorze MICE. Każda nasza impreza jest inna, program spektakularny i nieszablonowy. Sukcesem i kontynuacją współpracy zakończyły się takie imprezy, jak: ING Ski Camp, Union Investment Ski Camp, PolisRe Ski Days i szereg innych.

 

OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH


MINI TENIS - sekcja mini tenisa dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat, która przygotowuje najmłodszych do udziału w ogólnopolskich corocznych rozgrywkach z cyklu Disney Channel.
SPORTUSIE – sekcja narciarska, której zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem na Górce Szczęśliwickiej, na odgrodzonym i zarezerwowanym dla klubu stoku. Jest to doskonała propozycja dla dzieci, które mogą przygotować się do sezonu zimowego, tak by na alpejskich stokach śmigać bez obaw i w pełni wykorzystać wspaniale warunki śniegowe. Nasi instruktorzy są specjalnie przeszkoleni i przygotowani do pracy z najmłodszymi narciarzami.
MINI GYM – sportowe zajęcia uzupełniające dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat prowadzone w godz. 17.00 – 19.00 oraz w weekendy. Zajęcia zgodnie z grafikiem prowadzone są w ramach różnych dyscyplin sportowych – aikido, akademia sportowa, taniec, rytmika, mini tenis, aktywny angielski.


DODATKOWO W KLUBIE SPORTEUM tennis&ski

 

 • możliwość dowożenia dzieci klubowym busem (doświadczony kierowca) w godz. 15-18,
 • tenisowa sekcja zawodnicza – turnieje, licencje zawodnicze PZT, treningi 4xtyg,
 • wyposażenie niezbędne do nauki tenisa – kręgle, słupki i szereg pomocy sportowych,
 • pełne zaplecze socjalne - szatnia, toalety, restauracja,
 • urodziny tenisowe, podczas których koledzy jubilata odkrywają sportowe i wesołe aspekty tenisa jako gry towarzyskiej. Zabawy na korcie wraz z poczęstunkiem w klubowej Cafe Tenis są wspaniałą alternatywą dla standardowych imprez urodzinowych.

 

Regulamin, terminarz oraz cennik szkoły tenisa znajdziecie Państwo na naszej klubowej stronie sporteum.pl

 

Logo Sporteum klub tenisowy 300

 

KLUB TENISOWY I NARCIARSKI SPORTEUM

ul. Zawiślańska 27

Warszawa Choszczówka

0 22 614 87 44

www.sporteum.pl

Opublikowano w: Sportowa Polska

Czytaj także

MKS Korona Wilanów - łyżwiarstwo dla każdego

Międzyszkolny Klub Sportowy „Korona Wilanów” powstał w 2011 r. w Warszawie  jako Uczniowski Klub Sportowy specjalizujący się w łyżwiarstwie szybkim i jeździe szybkiej na rolkach. Klub nasz to efekt pasji jego założycieli do łyżwiarstwa i rolek w każdej postaci.

Hulajnoga.pl

Od ponad 6 lat jesteśmy importerem i dystrybutorem hulajnóg dla dzieci, dorosłych a także wyczynowych. Oferta naszego sklepu opiera się przede wszystkim na znanych i sprawdzonych producentach tych pojazdów. Decydując się na zakupy u nas mają Państwo pewność, że wybieracie produkt bezpieczny, solidny i najwyższej jakości.

Siedlisko „Lecą Żurawie”

Wybierając się na Pojezierze Zachodnie, w okolice Połczyna Zdroju, zamieszkaj w położonym w leśnej głuszy Siedlisku „Lecą Żurawie”, w którym latem słychać klangor tych wspaniałych ptaków i… odpoczywaj, jak lubisz najbardziej. Na rowerze, ćwicząc jogę na świeżym powietrzu, pijąc herbatę na tarasie, czytając książkę w hamaku. W pobliżu żyje stado ok 300 dzikich koni, które można podglądać i fotografować. Po Siedlisku leniwie spacerują koty, a w drzewach urzęduje prawdziwe Ptasie Radio.

UKS Ząbkovia - Ząbki (Warszawa)

Uczniowski Klub Sportowy Ząbkovia Ząbki działa oficjalnie od września 2009 roku, kiedy to pod okiem trenera Jarosława Dobrowolskiego - pomysłodawcy i założyciela Klubu, rozpoczęło treningi 15 dziewczynek w wieku 9 – 10 lat.


HumanSport

HumanSport to firma, która od lat działa w branży sportowej. Szkoła pływania, obozy sportowe letnie i zimowe, zajęcia z narciarstwa, snowboardu czy tenisa to aktywności które HumanSport podejmuje przez cały rok.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.