konkurs link

newsletter

  • 20.6.2018, Imieniny obchodzą: Bogna, Florentyna, Rafał
 
 

Bez kasku nie jadę! – Ogólnopolski konkurs plastyczny

Portal SportowaRodzina.pl, organizator Akcji społecznej „Bez kasku nie jadę!” wraz z firmą Astra, producentem przyborów szkolnych i plastycznych oraz Bazgroszyt.pl ogłaszają Ogólnopolski konkurs plastyczny dla szkół, przedszkoli i osób indywidualnych, pt. „Bez kasku nie jadę!”.

Bez kasku nie jadę!


Celem Akcji jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo dzieci podczas uprawiania sportów, szczególnie poprzez promowanie idei jazdy w kaskach. Tego też dotyczyć będzie zadanie konkursowe.

Dowolną techniką plastyczną – płaską lub przestrzenną, przygotujcie pracę pt. „Bez kasku nie jadę!”. Następnie prześlijcie skan lub zdjęcie pracy na kontakt@sportowarodzina.pl.

W konkursie mogą wziąć udział grupy przedszkolne i klasy szkolne 0-3 (przygotowując jedną wspólną pracę na zadany temat), a także osoby indywidualne. Nadesłane prace oceniane będą w dwóch kategoriach: grupowa i indywidualna. W kategorii grupowej przyznane zostaną 3 nagrody, a w kategorii indywidualnej 33 nagrody!

3 x zestaw dla grupy przedszkolnej (o wartości ok. 500 PLN)  – zestaw przeznaczony jest dla grupy 25-osobowej i zawiera: farby, kredki woskowe, plastelinę, klej, paletki do farb, pędzle.


Konkurs plastyczny - zestaw ASTRA

 

3 x przedszkolny zestaw plastyczny dla osoby indywidualnej (o wartości ok. 85,00 PLN) - zestaw zawiera: blok, kredki ołówkowe i woskowe, plastelinę, farby, pędzelki i kubeczki do wody.Przedszkolny zestaw plastyczny Astra


30 x Kreatywny zestaw: Bazgroszyty z Kredziakami (po 2 Bazgroszyty w każdym zestawie). Kreatywne kolorowanki dla dzieci rozwijające wyobraźnię. Otwarte ćwiczenia i twórcze kolorowanki przygotowują dziecko do nauki pisania. Dzięki nim dziecko ćwiczy grafomotorykę rączki - każde ćwiczenie oparte jest na zadaniach otwartych, rozwijających wyobraźnię i kreatywność oraz zawiera ciekawostki dotyczące otaczającego świata.

Bazgroszyt.pl


Na prace czekamy do 15 czerwca!

Sponsorami nagród w konkursie są: Astra i Bazgroszyt.pl

Astra Bazgroszyt

Patronat medialny: Bazgroszyt.pl, Radio Bajka, Qlturka.pl, MamaNaZakupach.pl, Egodziecka.pl, SportowaRodzina.pl


Bazgroszyt EgoDziecka.pl Mama na zakupach Qlturka.pl Radio Bajka

Opublikowano w: Archiwum konkursów

Komentarze

wtorek, 02 lipiec 2013 19:46 napisane przez Alicja

Czekamy na wyniki!

niedziela, 23 czerwiec 2013 14:10 napisane przez Natalia

Znalazłam datę wyników 25 czerwca, ale gdzie będą zamieszczone nie podano

czwartek, 20 czerwiec 2013 20:38 napisane przez aszanti

Proszę napisa ckiedy będą wyniki konkursu i gdzie je szukac. Kontaktowałam się z osoba podana do kontaktu ale niestety nie odpisuje!

wtorek, 18 czerwiec 2013 12:02 napisane przez Agnieszka

Kiedy będą wyniki konkursu i gdzie zostaną zamieszczone?

wtorek, 04 czerwiec 2013 09:43 napisane przez Katarzyna

Świetna idea konkursu! Doskonały sposób na naukę zasad bezpieczeństwa podczas uprawniania sportów.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.