konkurs link

newsletter

  • 21.10.2018, Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
 
 

Sportowa Strefa Dzieci DECATHLON na 1 Mili

Sportowa Strefa Dzieci DECATHLON na 1 Mili
10 czerwca na warszawskim stadionie AWF odbędzie się 1 Mila – wyjątkowa impreza dla biegaczy-amatorów, wzorowana na największych mityngach lekkoatletycznych. Jednak tego dnia emocje czekają nie tylko na dorosłych uczestników biegu. Na terenie obiektu odbędą się również Biegi Dzieci, w których weźmie udział 250 młodych sportowców. Ponadto na stadionie rugby otworzymy Sportową Strefę Dzieci DECATHLON – miejsce, w którym maluchy będą mogły się wyszaleć i spróbować innych aktywności niż dotychczas.

Sportowe miasteczko dla najmłodszych będzie otwarte i dostępne dla każdego przez cały czas trwania imprezy, również dla osób niezarejestrowanych na bieg. Jeśli zatem planujesz być na Bielanach 10czerwca, przyjdź na AWF, zabierz ze sobą całą rodzinę, kibicuj naszym sportowcom i odwiedź SportowąStrefę Dzieci DECATHLON na 1 Mili!

Pamiętaj również, że zapisy na bieg 1 Mila wciąż trwają!

Wejdź na stronę: 1mila.pl , zapisz się i bądź z nami 10 czerwca!
 
Opublikowano w: Archiwum

Czytaj także

Ekstremalna przygoda dla dzieci i młodzieży, czyli Runmageddon KIDS i Junior

7-8 kwietnia 2018 rusza trzecia edycja ekstremalnego biegu Runmageddon we Wrocławiu. Jak co roku Organizator zapewnia maksimum niecodziennych wrażeń dorosłym uczestnikom biegu, ale także dzieciom i młodzieży. Specjalnie dla młodszej części uczestników przygotował dwie trasy naszpikowane niespotykanymi przeszkodami: KIDS dla dzieci w wieku 4-11 lat i Junior 12-15 lat. Dzieci i młodzież będą ścigać się, czołgać, skakać, wspinać, biegać, zjeżdżać, brudzić czyli robić to, co najbardziej lubią i co daje im największą radość.

Zimowy obóz - Tatra Running "Dzieci z Pasją"

Tatra Running Kids zimową porą zaprasza na obóz narciarski. Utytułowane zawodniczki, wieloletnie  reprezentantki Polski w skialpinizmie i narciarstwie alpejskim, zarazem wychowawcy kolonijni – Magda Derezińska-Osiecka oraz Magda Derezińska zapraszają na wspólny tydzień pod Tatrami dzieciaki kochające przygodę, zimę i góry oraz wszystko co się z tym wiąże.

WARSZAWA - Nabór do zespołu tanecznego Na Boso

Zespół Taneczny NaBoso zaprasza wszytkie uzdolnione rytmicznie i ruchowo dzieci do uczestnictwa w treningach, podczas których młodzi tancerze poznają technikę tańca jazzowego oraz ludowego, co pozwali im na wykonywanie choreografii "folkowych". 

WARSZAWA - Golfowe Półkolonie w First Warsaw Golf & Country Club

Pole Golfowe First Warsaw Golf & Club zaprasza dzieci w wieku od 6 lat na półkolonie. Turnus trwa 5 dni roboczych w godzinach 9:00-17:00. Organizator zapewnia transport z Warszawy i z powrotem. Pole golfowe FWGCC mieści się 25 km od Centrum Warszawy.

Bakcyl atakuje

W całej Polsce pojawiły się pogłoski o nowym niebezpiecznym bakcylu. Ciężko ustalić jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego zagrożenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna (Sanepid) informuje, że nie prowadzi statystyk dotyczących zachorowań na nową chorobę. Jednak z naszych informacji wynika, że częste przypadki “złapania” ryzykownego bakcyla dotyczą podróżników.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji o plikach cookies w dziale Regulamin.